Підтяжка та збільшення грудей у Львові

Маммопластика від професійного хірурга

Збільшення грудей за допомогою імплантатів уже відсвяткувало свій півстолітній ювілей, то ж у хірургів уже сформувалося своє бачення щодо як цієї операції так і розуміння довгострокової перспективи збільшуючої маммопластики.

КОМУ ?

Вік 18+, дівчата, жінки та транссексуали «з мужчини – в жінку», жінки з генетичною схильністю до раку молочної залози та хворі з діагнозом: рак молочної залози, де використання грудних імплантатів є одним з шляхів – методів реконструкції грудей.

РОЗТАШУВАННЯ ІМПЛАНТАТІВ ?

Визначальна річ – характеристика тканин пацієнтки. Їх міцність та товщина. Статистика та персональні вподобання – частково під великий грудний мяз.

РОЗРІЗ – ДОСТУП ?

Статистика – річ вперта і демонструє чітку залежність відсотку відділених проблем маммопластики в залежності від «чистоти» місця введення грудних імплантатів. Отже, найчистіший і найчастіший доступ – саме підгрудний. Наступний в пріоритеті – аксілярний. Найбрудніший – транзит грудного імплантата через тканину залози та його забруднення-контамінація резидентною мікробною флорою, що міститься в протоковій системі грудей. Саме після збільшення молочних залоз через ареолу, статистика капсулярної контрактури демонструє найгірші показники.

БРЕНД ? ФІРМА – ВИРОБНИК ІМПЛАНТАТІВ ?

Дві речі, що визначальні для якості Вашої операції та класному результаті збільшення грудей. Я називаю їх – історія успіху. Це – історія успіху бренду: MENTOR, POLYTECH або EUROSILICONE. І, звісно, РУКИ, які будуть Вас оперувати. За історією успіху РУК – кількість років в професії, що дали клінічний досвід. Як би не банально, «затерто» і кальково звучав рекламний слоган: «якість, яка прийшла з роками», але саме роки практики та кількість проведених операцій роблять Лікаря з лікаря…

«ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ» або «Я СТАВЛЮ ІМПЛАНТАТИ, ЯКІ НЕ ПОТРІБНО ЗАМІНЮВАТИ»…

Маркетингові війни виробників та хірургів накладають свій відбиток на нечистоплотність та маніпуляції у цьому питанні. Сьогодні, дійсно переважна більшість виробників ввели пожиттєву гарантію на цілісність оболонки своїх імплантатів. Проте – це зовсім не означає, що пацієнтка більше не звертатиметься в клініку з питаннями молочних залоз… А пацієнтки повторно, насправді, звертаються… Я кажу пацієнткам, що проживши в маммопластиці більше 25 років можу консультувати їх дуже по-різному. І якщо захочу «укатати – буквально вмовити» на операцію, то це – справа кількох правильних фраз і десяток – другий продемонстрованих результатів хірургічної корекції грудей… Але для персонально для себе обрав інший стиль. Можливо, і неправильний з позиції чистого бізнесу. Ми довго говоримо з пацієнткою і зважуємо «за» та «проти». Говоримо про те, що буде через 10-15 років. І я не роблю операції там, де груди класні і без імплантатів… Розумні – зрозуміють…

МОДА НА ПРОТЕЗОВАНІ ГРУДИ…

Мода проходить – стиль залишається. Знову в соцмережах поперли «шари»(((.

Я отримував базову освіту наприкінці девяностих, коли домінував тренд на натуральність. Іншими словами, коли відверто видно, що груди протезовані, то це згідно моїх переконань – невдача хірурга. Зрештою, сьогодні пацієнтки «голосують ногами», йдучи на результати та стиль конкретного пластичного хірурга, більшість яких, сьогодні, є в соціальних мережах. Є «хірурги-натурали», є «boobsmakers». Кожна пацієнтка обирає собі хірурга під свій стиль.

МАЙБУТНЄ ?

Технології впритул наближають хірургів та пацієнтів до персоналізованих біопротезів на основі фібрину. Те, до чого йде біоінженерія – сканування грудної клітки пацієнтки, забір 50-60 мл крові, аналогічної кількості жиру або фрагменту сполучної тканини і «вирощування» пористого і єдиного у свому роді біоімплантату-матриці. Хірургу потрібно буде лише встановити його через один з прийнятих в пластичній хірургії видів доступу. Думаю, що це – перспектива найближчих 10 – 15 років.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ?

Вашій увазі:  ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ПРО МАММОПЛАСТИКУ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ У ЛЬВОВІ.

Меню