Ліпосакція Львів.

Об’єми ліпосакції. Ліпосакція живота і талії

З часу першої ліпосакції за допомогою гінекологічної кюретки до сучасної тумінісцентної ліпосакції пройшов великий відрізок часу, впродовж якого накопичувався клінічний досвід, а сама операція «обросла» технологічними новинками та ідеями руйнування жиру з подальшою аспірацією жирової емульсії, а також способів для скорочення зайвої шкіри зсередини. Проте базові принципи ЛІПОСАКЦІЯ залишилися незмінними:

ОБ’ЄМ

Два визначення, що впливають на позиціонування ліпосакції, як безпечної чи навпаки – небезпечої операції. Це загальний обєм аспірованого жиру та кількість ділянок – зон, на яких проводилася ліпосакція. Традиційно вважається, що для середньостатистичної особи, 6 зон ліпосакції та 2500 мл жирової емульсії є цілком безпечним за травматичністю та обємом оперативним втручанням.

ІДЕОЛОГІЧНІ ПРИНЦИПИ

Знову ж говоритиму рутинні речі про те, що ліпосакція – це не схудненння для лінивих, а лиш метод гармонізації пропорцій тіла пацієнта. Зокрема тих ділянок, що самостійно під впливом спорту та дієт «худнуть» дуже погано.

Отже, крихітний доступ, нетовста трубочка-канюля для відсмоктування попередньо наводненої рідиною жирової клітковини та компресійна білизна на місяць часу, що стискатиме порожнини, де раніше був жир і допомагатиме шкірі скорочуватися або «сідати».

БЕЗПЕКА

Слід тверезо аналізувати цю операцію і розуміти, що вона проводиться фактично наосліп, керуючись досвідом та тактильними відчуттями ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ЛЬВІВ. То ж існують обєктивні загрози при ЛІПОСАКЦІЯ ЖИВОТА особливо у огрядних пацієнтів, коли існує ризик для хірурга «пропустити грижу – не діагностувати килу» і перфорувати грижевий вміст з кишкою під час ліпосакції. І це – не мої «фантазії», а реальна інформованість про конкретні випадки, що мали місце як в Україні так і ближньому зарубіжжі. Ще одним моментом, про який хочу наголосити є профілактика тромбоемболічних ускладнень. Це і передопераційні обстеження, і правильний пацієнт – правильна операція, виважений обєм видаленого жиру та недопустимість «спортивного інтересу» та «рекордів» щодо операції…

НОВА ІДЕОЛОГІЯ ЛІПОСАКЦІЇ

Вимоги сучасного часу не сильно відрізняються від тих, чого бажали пацієнти наприкінці девяностих, коли моя карєра лише розпочиналася. Пацієнти хочуть бути: ЖИВИМИ – ЗДОРОВИМИ ТА КРАСИВИМИ ! Проте є і відмінності. На початку двохтисячних мені пощастило отримати з рук ідеолога методики LIPEX оригінальну технологію ЛІПОСКУЛЬПТУРА контурів-обрисів тіла, проте поряд з тим слід визнати, що методика доктора Едуарда Юршевича з м.Риги, за двадцять років зазнала значних модифікацій. То ж коли розмова заходить про роботу з локальними жировими пастками на тілі, ми деделі рідше «просто викидуємо жир в смітник». ЛІПОФІЛІНГ або ПЕРЕСАДКА ЖИРУ настільки впевнено демонструє позитивні якості власного будівельного матеріалу, що ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ЛЬВІВ з успіхом використовують жир пацієнтів для моделювання форми їх обличчя, гомілок, сідниць або незначних корекцій форми – розміру молочних залоз.

ПЛАСТИКА СІДНИЦЬ ЛЬВІВ

БРАЗИЛЬСЬКА ПОПА ЛЬВІВ

ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ ЛЬВІВ

ПРО 3D ЛІПОСАКЦІЮ

Вершиною ліпомоделювання є так звана ЛІПОСАКЦІЯ 3D, завдяки якій можна буквально «промальовувати» прес і спортивний живіт. Проте…

Я б не хапався з ентузіазмом за цю техніку і не розглядав її, як «ліпоскульптуру для всіх»… Перш за все ми хочемо, по-можливості, стабільних результатів. А тіло з віком змінюється. Однією з передумов хорошого результату пластики, і ліпосакції зокрема, є стабільна маса тіла у пацієнтів. Нам доводилося стикатися на практиці з відверто негарними результатами – наслідками ЛІПОСАКЦІЯ СТЕГОН, коли пацієнтки додатково набирали 10-15 кг ваги, порівняно з тим, що було у Них до операції. Уявімо, що буде потім з «кубіками пресу», якщо пацієнти перестають себе контролювати ((( То ж: «ДУМАЙ-ТЕ»…

МОДНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні, також було б нерозумним дистанціюватися від прогресу і користуватися виключно олдскульними технологіями для корекції фігури. Тим не менше, мода на ЛІПОФІЛІНГ повернула багатьох пластичних хірургів до традиційної ШПРИЦЕВА ЛІПОСАКЦІЯ, як методу що найкраще забезпечує виживання жирових клітин після пересадки, внаслідок мінімізації їх контакту з повітрям. Але не все нове є добре забуте старе. Серед технологій, що більш-менш прижилися сьогодні на ринку є:

Вібромеханічна ліпосакція

Лазерний ліполіз

Ультразвукова ліпосакція

Радіочастотна ліпосакція

Ліпосакція Львів. Видалення надлишків жиру

Кожна з методик має свої чіткі показання і забезпечує хороший результат лише за умов, коли виконується руками професіонала ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ЛЬВІВ

Адже операцію виконують передусім руки хірурга, а не ціна обладнання.

Залишилися питання ? Повязані статті по темі ЛІПОСАКЦІЯ ЛЬВІВ:

Меню