Отопластика Львів.

Корекція клаповухості та фахова пластика вух

Вітаю Вас. Раз Ви – тут, то очевидно шукаєте інформацію, що стосується методів оперативної корекції форми та розміру вушних раковин або РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУХА у разі його відсутності. Я радитиму Вам ознайомитися з усіма розділами в підменю ОТОПЛАСТИКА, адже саме у них і знаходиться вичерпна відповідь, що допоможе Вам здійснити вірний вибір клініки та ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ЛЬВІВ, який успішно виправить вроджені чи набуті дефекти вушних раковин безпосередньо Вам або Вашим близьким.

Зі свого боку, можу запевнити Вас, що ОТОПЛАСТИКА ЛЬВІВ належить до числа тих операцій, які ми з командою «хронічно» виконуємо впродовж вже двадцяти пяти років, і саме цей – передусім практичний досвід час від часу формує запит від вітчизняних пластичних хірургів і робить мене доповідачем на майстер-класах та конференціях, присвячених методам хірургічної корекції зовнішності. І як пластичного хірурга, що приклався своїми вдосконаленнями та доповненнями до вже раніше описаних оперативних технік отопластики, так і як доктора, в структурі операцій якого КОРЕКЦІЯ КЛАПОВУХОСТІ ЛЬВІВ входить у пятірку найзатребуваніших видів хірургічної допомоги.

То ж досвід та репутація в середовищі пацієнтів, вибір колег, які віддали свої голоси за включення моєї персоналії до Ради Експертів естетичної медицини України накладають і певну відповідальність за ОТОПЛАСТИКА РЕЗУЛЬТАТИ проведені в КЛІНІКА ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ ЛЬВІВ.

Меню