АЛЬТЕРНАТИВА СИЛІКОНОВИМ ІМПЛАНТАТАМ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ?

Мамопластика, пластика грудей, підтяжка грудей.

Ідея безопераційного (шляхом уколу) збільшення грудей постійно витає в головах пацієнток та їх хірургів. Історично так склалося, що більшість спроб ін’єкційного збільшення грудей в Україні, закінчувалися для медиків жорстокими професійними «провалами» та каліцтвом частини пацієнток. Українське поліакриламідне чудо: «Інтерфал» та «Аквамід» в середині девяностих стало своєрідним другим Чорнобилем для пластичних хірургів, які з ентузіазмом запустили «інновацію» в свою щоденну практику. Сьогодні, задля збільшення розміру грудей деякими пластичними хірургами використовуються препарати гіалуронової кислоти (препарати Macrolane, HYAcorp). У методики є як плюси, так і недоліки. Виробництво таких препаратів обходиться у 5-6 разів дорожче, ніж силіконових грудних протезів. З іншого боку виключається хірургічний процес та необхідність зняття швів, що відлякує багатьох пацієнток. Крім цього, продукт протягом 16-18 місяців біодеградується (розсмоктується), що можна розглядати і як позитив, і як негатив.

Іще однією альтернативою є ліпофілінг (пересадка — трансплантація) власної жирової тканини пацієнтки. Ця техніка особливо часто застосовується при ліпосакції (відкачці жиру), часто в поєднанні з вакуумною системою BRAVA та PRP (плазмоліфтингом), які іноді суттєво покращують результати лікування.

Для досягнення стійкого косметичного ефекту знадобиться щонайменше три оперативних втручання з піврічними інтервалами, так як половина трансплантованого жиру розсмоктується. Коли третина-половина первинно вживленого об’єму стає постійною і формує бажаний розмір молочних залоз, вважають, що операція ліпофілінгу грудей була успішною. Слід не забувати, що більшість лікарів — онкологів засуджують введення продуктів гіалуронової кислоти та жиру в груди і ці техніки перебувають на стадії обговорення та вивчення, тому повинні застосовуватися з обережністю. Окрім цього «пошук жиру» для збільшення грудей у худорлявих пацієнток — діло невдячне і призводить до «обдирання» підшкірної клітковини з формуванням деформацій по типу «пральної дошки».

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню