Пластика живота Львів.

Абдомінопластика у хірурга вищої кваліфікації

КОМУ ?
Кандидатами на абдомінопластику є жінки, що вирішили привести після пологів тіло в порядок і провести комплекс пластичних операцій, які сьогодні прийнято називати MOMMYMAKEOVER. Хірургічний «набір» для післяпологової реабілітації складається з:
Підтяжки грудей або Збільшення грудей
Пластики живота або Видалення післяпологових розтягнень шкіри живота
Ліпосакції талії та боків
Інтимної пластики, лабіопластики
Ці операції можуть поєднуватися між собою або виконуватися окремо. Важливим моментом є правильно вибрати час для проведення ПЛАСТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ ЛЬВІВ і витримати рекомендовані терміни після закінчення грудного вигодовування.
Наступною групою жінок, яким показана АБДОМІНОПЛАСТИКА є пацієнтки з неестетичними рубцями на животі, що нерідко поєднуються з грижами (дефектами мязевого корсету черевної стінки). Доволі частий запит – корекція живота після операції кесарського розтину. Цей тип хірургії має свої особливості і не розцінюється, як проста корекція післяопераційного рубця. Зазвичай операцію МІНІАБДОМІНОПЛАСТИКА доповнюють ЛІПОСАКЦІЯ ЛЬВІВ та ДЕРМАЛІПОПЛАСТИКА, що дає змогу не ставити дренажі і виписати пацієнтку на наступний день після операції.
І нарешті – велика група пацієнтів, що сьогодні дедалі частіше звертаються по хірургічну допомогу. Мова йтиме про огрядних людей, що втратили значну масу тіла завдяки дієті, спорту або БАРИАТРИЧНІЙ ХІРУРГІЇ. АБДОМІНОПЛАСТИКА та ЛІПОСАКЦІЯ розглядаються, як необхідний заключний етап стабілізації – реабілітації результатів після великого схуднення, і як метод профілактики, локального ожиріння у цих пацієнтів в майбутньому.
БЕЗПЕКА
Пластика живот – це «велика» хірургія, де найважливіше зважити усі ризики та профілактикувати потенційно небезпечні ускладненння. Абдомінопластика «не любить» комбінацій – поєднання з іншими великими операціями, адже сама по собі вже є операцією тривалою, травматичною та з великою площею раневої поверхні. Проте синхронне виконання з пластикою живота, тієї ж БЛЕФАРОПЛАСТИКА ЛЬВІВ ПЛАСТИКА ПОВІК ЛЬВІВ – цілком допустиме. У будь – якому випадку готуйтеся, що обстежень перед операцією буде доволі багато. Нелікована варикозна хвороба або флеботромбоз вен нижніх кінцівок та малого тазу належать до протипоказань для абдомінопластики. Вони можуть відтермінувати операцію на час лікування венозної патології або в певних випадках стати причиною, щоб взагалі відмовити пацієнту в операції.
ТЕХНОЛОГІЯ
Усе ж слід розуміти, що абдомінопластика в руках пластичного хірурга та дермаліпектомія в руках хірурга загальної практики – це різні операції, хоча здавалося б переслідують аналогічні цілі чи мету. Відмінності полягають передусім в деталях «викройки», роботі з локальними жировими пастками та «хитрощам» при формуванні талії та накладанні швів. Модні тенденції обходитися без використання дренажів, що пропагуються певною частиною хірургічної спільноти, як сучасного методу АБДОМІНОПЛАСТИКИ, на мій погляд «пахне» аферизмом. Хоча справедливості заради відзначу, що певні ідеї АБДОМІНОПЛАСТИКИ БЕЗ ДРЕНАЖІВ ми застосовуємо у себе в ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ ЛЬВІВ, для профілактики післяопераційних сером та кровотеч.
КОМПРЕСІЙНИЙ РЕЖИМ ПІСЛЯ АБДОМІНОПЛАСТИКИ
Відшаровані та натягнуті тканини повинні прирости в новій позиції. Частково це вирішується завдяки глибоким фіксуючим швам між жиром і апоневрозом, проте важливе значення має компресійна білизна, що забезпечуватиме рівномірну компресію по всій площі мобілізованих хірургом тканин. На 7-8 добу після абдомінопластики ми радимо пацієнтам в обовязковому порядку зявлятися в клініку для контрольного огляду на предмет післяопераційної сероми чи лімфореї.
ПОДАЛЬШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Ми неодноразово наголошуємо, що хороший результат лікування та довгострокова перспектива ефекту безпосередньо повязані з стабільністю маси тіла пацієнтів після абдомінопластики. То ж необхідність «тримати себе в руках»: дієта та фізична активність – є саме тією частиною відповідальності з боку пацієнта, на яку оперуючий хірург не має жодного впливу.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ?

Меню