Які імплантати для збільшення грудей найкращі?

Ті, з яким працює Ваш пластичний хірург. Адже дуже хорошого, «найкращого в Україні», найдосвідченішого і т.д. пластичного хірурга що робить збільшення грудей, пацієнти зазвичай передають «з рук в руки» і зовнішня реклама, чи схвальні «поеми» в газетах, телебаченні чи на радіо — тут ні до чого. Беручи до уваги, що імідж хірурга ( мода на нього ) визначається його практичними результатами, цінами на операції та «пацієнтами, яким він відмовив», то Вам слід просто слухати майстра. Проте іноді трапляються випадки, коли відомий у регіоні лікар уже завершує свою кар’єру і керується принципом «…після мене хоч потоп».

Збільшення грудей. Пластичні операції.

Тому сходіть на консультації до кількох хірургів і вже тоді обирайте свого пластика. Сьогодні, ще «на слуху» наслідки шумного скандалу з компанією «РІР», що використовувала технічний (у п’ять разів дешевший за медичний ) силікон задля здешевлення та конкурентноздатності своєї продукції. Дистриб’ютори-продавці наввипередки пропихають свій товар і використовують будь-які маркетингові технології: від «пожиттєвих» гарантій до екстра VIP-сервісу… Сьогодні вже з’явилися грудні імплантати китайського виробництва і лише питання часу, коли їх почнуть «втюхувати» в Україні. Головне, що Вам слід розуміти, що не буває «мерседеса» за ціну «таврії», і » торгові війни фірм виробників » та правило «безкоштовного сиру» — актуальні завжди.

збільшення грудей. Пластика грудей львів  Збільшення грудей Андрій Різник

Збільшення грудей протезами. Андрій Різник  Імплантати для збільшення грудей. Результати

Форми імплантатів для зібльшення грудей. Круглий чи краплеподібний?

Що краще, кругле яблуко чи краплеподібна груша? Кому що більше подобається. Тому покази до вибору «сфери» чи «анатомії» визначаються виключно особливостями тілобудови жінки, віком пацієнтки, а також її побажаннями стосовно майбутньої форми та розміру грудей. І найважливіше — мануальними та інтелектуальними можливостями (простіше досвідом) пластичного хірурга, що буде реалізовувати «мрію — замовлення» на практиці. Ваше діло — просто оголитися для проведення лікарем замірів та оцінки грудних (молочних) залоз і обрати своє замовлення з наступних кількох тез:

  • незначне збільшення грудей і натуральність отриманого результату
  • максимально можливе збільшення і натуральність результату
  • максимальне збільшення — натуральність результату не має принципового значення
  • принципове отримання кулястої форми грудей з сильно наповненим верхнім полюсом залоз.

Порівняння результатів протезування грудей (фотографій «до» та фотографій «після» в стандартних укладках) круглими та анатомічними (краплеподібними імплантатами) по суті своїй — не коректні і потребують співставляння інших чинників (характеристики м’яких тканин, протези під м’язом чи за залозою, пружності шкіри, ступеню розвитку грудних м’язів, зросту жінки, окружності грудної клітки і т.д.). Під час демонстрацій фотографій результатів косметичної маммопластики я часто пропоную пацієнткам визначати типи протезів встановлених у тому чи іншому клінічному прикладі. І в переважній більшості випадків ці визначення — спроби вгадати, а не мотивоване обґрунтування геометрії — форми нової молочної залози. Що круглі (сферичні), що анатомічні (краплеподібні, каплевидні) імплантати молочних залоз мають свої переваги і недоліки. Тому право кінцевого вибору типу протеза для збільшення грудей (з огляду на побажання форми та обєму) все одно залишаю за собою.

Типи імплантатів для збільшення грудей.

Гладкі, текстуровані, поліуретанові?

Питання, де самі хірурги шукають істину. Сьогодні, базовим протезом для збільшення грудей в Україні є текстурований протез (МАКГАН, СИЛІМЕД). В Росії — мікротекстурований ( МЕНТОР і т.д.) В США — гладкий протез (АЛЛЕРГАН). Єропа (Бельгія, Німеччина) більш активно почали застосовувати мікрополіуретанові протези (ПОЛІТЕХ). Поляки надають перевагу французьким виробникам — ЄВРОСИЛІКОНУ та компанії АРІОН. Кожен йде по своєму шляху, правда озираючись на сусідів та друзів-ворогів по цеху. Пізні проблеми активної (вростаючої) текстури — хвилястий контур (ріплінг англ.) та пізні сероми. При відсутності текстури на стінках імплантата — вищий відсоток ранніх контрактур і в середовищі «продвинутих » пацієнток гладкий імплантат вважається технологічно застарілим продуктом. Тому перспектива гладких імплантатів для збільшення грудей у Києві, Львові, Одесі чи Харкові поки що, відверто — туманна. Хоча морально, я давно готовий повернутися до використання гладких протезів для збільшення грудей. Поліуретан — відносно новий для нас продукт проте використовується для збільшення грудей в Україні відносно невеликим числом хірургів. Це пов’язано як з певними труднощами в роботі з MPS — імплантатами: введенням, позиціюванням, видаленням, так і незначною кількістю вітчизняних пластичних хірургів, що добре вміють це робити. Проте, для збільшення грудей у Львові,я в своїй практиці з 2002 року активно використовую цей тип грудних протезів переважно в анатомічному дизайні. Коротше кажучи — кожному своє.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню