Редукційна маммопластика. Зменшити великі груди.

Зменшення грудей у Львові

Зменшення грудей належить до числа операцій, які у ряді країн оплачуються страховими компаніями, як лікування направлене на покращення якості життя, полегшення фізичних страждань та зменшення онкологічних ризиків по молочній залозі. Ми зі свого боку, також позиціонуємо цю категорію косметичних втручань на молочних залозах, як найправильнішу МАММОПЛАСТИКА ЛЬВІВ

КОМУ?

Двостороннє ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ, як хірургічний прийом використовується для зменшення симетричних великих грудей, ГІГАНТОМАСТІЇ у зрілих жінок, ЮВЕНІЛЬНОЇ ГІГАНТОМАСТІЇ у підлітків. Періодично техніки одностороннього ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ використовуються для симетризуючих операцій при яскраво вираженій асиметрії молочних залоз, а також як заключний етап «підгонки» обєму здорової молочної залози до обєму відновленої – реконструйованої залози після онкології.

ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ ТА АНЕСТЕЗІЯ ?

Це тривалі операції, час яких визначається обємом залоз на старті та кількістю видаленої тканини. Тривалість роботи хірургів в 3 – 4 години операційного часу є звичним показником. Особливістю нашого ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ ЛЬВІВ є часте поєднання паравертебральної блокади – «укольчика в спину» з седацією при операціях

ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ ЛЬВІВ

АБДОМІНОПЛАСТИКА ЛЬВІВ та ЛІПОСАКЦІЯ ЛЬВІВ.

Такий підхід дозволяє рано активізувати пацієнтів і нерідко жінки після ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ виходять з операційної зали власними ногами. Додатковою перевагою цього методу анестезії є відсутність болю в оперованій ділянці впродовж першої післяопераційної доби.

РУБЦІ – ХАРЧУЮЧА НІЖКА ?

Зменшення розміру грудей та формування нового «конусу» потребує певного дизайну – конфігурації післяопераційних рубців. Серед хірургів практикується два основних типи «викройки», що отримали характеристику «купол мечеті» та «замочна шпаринка», і відрізняються між собою лиш довжиною рубця по ходу підгрудної складки. Їх спільною рисою є наявність циркулярного рубця навколо ареоли та вертикального рубця до рівня підгрудної складки.

Вертикальний транспорт та живлення ареоли забезпечується ціною харчуючих ніжок для середньостатистичних випадків ГІПЕРТРОФІЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ. Для надвеликих грудей, що мають математичну привязку: 45 і більше сантиметрів від яремної вирізки до соска або якісну характеристику шкіри молочних залоз, що проявляються вираженим судинним малюнком (венозний стаз), більш доцільною і надійною вважається вільна пересадка ареоли-соска, у вигляді шкірного трансплантату: відома, як методика Торека. Ми володіємо непоганим досвідом проведення операцій при ГІГАНТОМАСТІЯ і маємо хороші напрацювання, що забезпечують виживання вільно пересаджених сосково-ареолярних комплексів з високим %.

ЗМЕНШИТИ ГРУДИ ЦІНА

ЗМЕНШИТИ ГРУДИ ЦІНА ЛЬВІВ у стінах нашої клініки не буде найнижчою у місті…

Передусім це досвід та репутація ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ЛЬВІВ, який виконуватиме Вашу операцію. ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ належить до категорії операцій коло яких треба «нашитися і наробитися». То ж відповідно вона не може коштувати дешево. Проте, якщо «покупка» здійснено у правильному місці і операція пройшла вдало, то нові фізичні відчуття полегшення та естетичний вигляд нових грудей принесуть Вам задоволення та радість. Проте відзначимо, що ПЛАСТИКА ГРУДЕЙ ЦІНА ЛЬВІВ приємно здивує Вас, особливо якщо порівнювати наш прайс з ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ КИЇВ ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ ЦІНА КИЇВ у пластичних хірургів нашого професійного рівня.

Залишилися запитання ?

Меню