Кращий пластичний хірург Львів

Клініка пластичної хірургії у Львові. Фахові операції

Шановні Пані та Панове !
Пластична хірургія в Західній Україні була започаткована у 1965 році зі створенням першого спеціалізованого хірургічного відділення при Львівській міській косметологічній лікарні (заснованій у 1959 році). Робота у стінах закладу з більш ніж 60-річною історією, що сьогодні є найстарішим та одним з найавторитетніших спеціалізованих хірургічних центрів України, покладає на нас велику відповідальність.
І це – не лише продовження славних традицій вітчизняного флагмана галузі.
Життєвий ритм … Він не стоїть на місці. В світовій медицині зявляються нові підходи, технології, вдосконалюється інструментарій та обладнання. Видозмінюються та зростають стандарти медичних послуг, післяопераційного сервісу. В естетичній медицині – нові тренди, поява нових запитів від пацієнтів.
То ж ми… змінюємся. Це не лише результати наших операцій, що чи ненайкраще говорять самі за себе. Проведено реконструкцію приміщення Львівської клініки пластичної хірургії, закуплено нове сучасне обладнання, вишколено та залучено до роботи з пацієнтами кваліфікований персонал, Незмінним залишилося те, як ми вболіваємо за репутацію місця, в якому живемо та працюємо. Переконані, що це – саме ті речі, що пріоритетно ставили та ставлять турботу про ПАЦІЄНТА та ЙОГО ЗДОРОВ’Я – на перше місце.

ЩИРО ВАШІ #пластичнахірургіяльвів
#пластичнахірургіяначорновола

Василь Олашин

Пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Провідний спеціаліст клініки по функціональній та естетичній ринопластиці, лікування храпу. Сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів, Всеукраїнського товариства оториноларингологів.

Instagram
YouTube

Андрій Різник

Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, завідувач хірургічним відділенням Львівської міської косметологічної лікарні, директор приватної хірургічної практики «PROCOSMETIC», член президії Асоціації пластичних хірургів України.

Instagram
YouTube
Меню