Збільшити груди? Часті питання.

Збільшити груди у Львові чи збільшити груди в Києві? Чи пошукати клініку для збільшення грудей в Одесі, Харкові чи Дніпропетровську? Питань багато, як і відповідей. “Сарафанне радіо БіБіСі”( баба бабі сказала) допоможе Вам в пошуку хірурга та клініки. Єдине чого точно не слід робити, так це їхати мешканкам України для проведення збільшуючої маммопластики за кордон. Це не є типом унікального, єдиного у своєму роді, ексклюзивного лікування. А враховуючи появу необхідності для Вашого нового бюсту проходити щорічний “техогляді” – клініка і хірург повинні бути доступними у будь-який час.

Збільшення грудей. Пластичні операції

Виключення складають випадки, коли Ви – громадянка іноземної держави (наприклад, Німеччини чи США), і Ваш випадок (наприклад збільшення-реконструкція грудей після мастектомії чи зменшення грудей при гігантомастії) оплачує фонд медичного страхування.

Збільшення грудей. Пластичний хірург  Збільшення грудей. Пластичні операції

Збільшення грудей. Андрій Різник. Пластична хірургія. Збільшення грудей Львів.

 Збільшення грудей. В приватній практиці чи державній клініці?

Можливі варіанти. Переконаний, що порядку більше в приватній практиці і за цим майбутнє вітчизняної медицини, а хто не вірить – нехай відвідає медичні центри приватної форми власності. В державних медичних закладах пацієнтам вдається економити внаслідок “подяки за лікування без підтверджувального оплату фінансового документу” і т.д. Зрозуміло, що інтер’єр, умови перебування та якість обслуговування в приватному медичному закладі Ви додому не заберете, а лише результат лікування, проте все добре, поки добре. Твердження “скупий платить двічі” ніхто не відміняв.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню