Ін’єкції власного жиру.

Ліпофілінг Львів

ІДЕОЛОГІЯ

Це хороша річ, що в умілих руках та за дотримання технології доповнює ефект омолоджуючих операцій на обличчі та повіках, а також може виконуватися і як цілком самостійна операція з метою гармонізації контурів фігури: збільшення гомілок, збільшення сідниць та корекції недоліків обєму – форми молочних залоз.

Будучи найпростішою «тканинною інженерією», ЛІПОФІЛІНГ володіє беззаперечними плюсами аутологічності – «свого матеріалу», проте має і недоліки, що полягають в обмеженому приживленні матеріалу «на новому місці».

ВАЖЛИВО

Існують місця, де пересаджений жир практично «не тримається» ((( На обличчі – це зона губ та підборіддя. Натомість вилиці, середня зона обличчя та носогубки – ділянки, де ліпофілінг добре справляється з поставленими перед ним завданнями. Пересадки великих обємів жирової тканини слід проводити доволі виважено, особливо коли мова йтиме про ЗБІЛЬШЕННЯ СІДНИЦЬ та формування так званої «бразильської попи». Великий обєм трансплантації – це ризик жирової емболії та невеликий відсоток приживлення матеріалу з необхідністю проводити корегуючі операції повторно, через 5 місяців. Натомість, середні обєми пересадженого жиру «приживаються» суттєво краще.

ТЕХНОЛОГІЧНІ НОВИНКИ

Боротьба за виживання жиру після пересадки та намагання збільшити відсоток приживленого трансплантату на новому місці, змусила науковців та пластичних хірургів переглянути деякі з базових позицій ЛІПОФІЛІНГ. Це стосується інструментарію, техніки виконання операції та сучасних знань про біологію клітини. Сьогоднішня наука доводить, що можна збільшити відсоток виживання адипоцитів (жирових клітин), якщо змішувати жир з плазмою, збагаченою тромбоцитами пацієнта. PRP (плазмоліфтинг), сьогодні завойовує сьогодні дедалі більше прихильників, проте на мою субєктивну точку зору, її не слід застосовувати у пацієтів з високими онкологічними ризиками або у пацієнтів, де вже виставлено діагноз «рак»…

Будьте осторожны: не вся плазма одинаковая!

В настоящее время в мире насчитывается более полутора десятка компаний, специализирующихся на изготовлении и продаже систем подготовки PRP. Конечно, каждая компания, утверждает, что их PRP является лучшей! Некоторые виды полученной плазмы будут не намного эффективнее, чем цельная кровь или обедненная тромбоцитами плазма с очень низкой концентрацией тромбоцитов. Использование плохо приготовленной плазмы, содержащей большое количество «воспалительных» лейкоцитов, приведет к неудовлетворительному еффекту.

УЗАГАЛЬНЮЮЧА ІНФОРМАЦІЯ

Я не хотів би протиставлень: «жир vs препарати гіалуронової кислоти», проте глибоко підсвідомо «голосую» за жир. Принаймі маю надійне переконання того, що я ввів лише те, що взяв у пацієнта. Повний перелік того, що входить до складу «уколів для контурної пластики», виробники не розголошують… Очевидно, що крім очищеної та стабілізованої гіалуронової кислоти є і «інші сполуки»…

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Меню