Пластика вух ціна. Львів.

Отопластика у Львові. Ціна.

Корекція клавовухості, пластика вух, отопластика за найпривабливішими цінами в регіоні. Пластичний хірург проводить попередні консультації за телефоном +38 067 724 1125. Дані операції є профільними для нашої клініки. З огляду на накопичений досвід можемо впевнено гарантувати якісне виконання та відмінний результат.

Отопластика – це виправлення деформацій зовнішнього вуха шляхом операційного втручання.

 

Ця операція належить до пластичних, оскільки причиною для її проведення є бажання пацієнта змінити форму своїх вушних раковин в естетичних цілях.

Неправильна або надмірно опукла форма вух часто є джерел комплексів і переживань і для дітей, і для дорослих. В результаті це може привести до сумних наслідків, наприклад до неврозів і психологічних проблем.

Положення, форма і розміри вушних раковин індивідуальні для кожної людини. Однак у вас завжди є шанс перетворити свої не дуже приємні недоліки у вражаючі гідності. Головне – потрапити в надійні руки професіоналів, які допоможуть вам все виправити.

Пластика вух, отопластика результати, фото

Порада: для отримання детальної і обгрунтованої ціни для такої операції як пластика вух необхідно довідатись про повний перелік обстеження для корекції клаповухості, отопластики тощо.

Пластика вуха ціна. Отопластика Львів вартість.
Усунення вродженої деформації вушних раковин 16000 грн
Реконструкція вушної раковини (вартість одного етапу) 30000 грн
Пластика деформованої мочки 2700 грн
Реконструкція мочки 9000 грн
Корекція клаповухості однієї вушної мушлі 9000 грн
Загальна анестезія для дітей 3500 грн

* при співвідношенні 100$ – 2800 грн.

Вартість перебування включено в пакет послуг

Меню