Пластичний хірург про оптимальні доступи для збільшення грудей

Мамопластика. Протезування грудей імплататами

Частину відповіді на це питання викладено в попередньому розділі. Доступ по краю ареоли (нижньому чи боковому) або під пахвою пов’язаний з проходженням (транзитом) грудного імплантата через паренхіму (тканину) залози або ділянку багату на потові залози і … мікроби. Статистика невблаганна — більша косметичність досягається ціною вищого відсотку післяопераційних ускладнень.

Пластичний хірург Львів

Я проводжу операції протезування грудей з периареолярного доступу, але тільки тим пацієнткам, що уже мають дітей і не планують вагітностей в майбутньому. Хоча під час стажування в клініках США, Німеччини та Польщі не раз спостерігав, як 18-тирічним пацієнткам встановлювали імплантати через ареолу, мотивуючи це більшою косметичністю та «бажанням»? замовника.

Пацієнткам, які ще не мають дітей або планують вагітність в майбутньому пропонується підгрудний доступ, який з хірургічної точки зору вважається найчистішим. Аксілярний доступ (під пахвою) передбачає пріоритетне використання сферичних (круглих) грудних протезів і повинне виконуватися за наявності спеціального ендоскопічного обладнання. Операція без відеоконтролю (всліпу) при цьому типі доступу наражає пацієнтку та її хірурга на високий ризик міграції протезів догори в післяопераційному періоді, вищого відсотку післяопераційних гематом, перипротезних сером та капсулярних контрактур.

   Пластичний хірург Андрій Різник Львів, Київ       Пластичнйи хірург Львів, Київ

Це дорожчий та технологічніший вид вид хірургії, проте він не годиться у випадках необхідності ревізії чи заміни імплантатів. У Вас є змога провести ендоскопічне збільшення грудей у Львові в умовах приватної хірургічної практики «PROCOSMETIC». Протезування (збільшення) грудей через пупок жартома порівнюється з операцією видалення геморою через рот. Про переваги підгрудного доступу для операції збільшення грудей читайте в наступному розділі.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню