ХІРУРГІЧНА КОРЕКЦІЯ КЛАПОВУХОСТІ.

Пластична хірургія. Отопластика. Пластика вуха.

Існують певні показання для естетичних пластики вуха, операцій на вушних раковинах. Вони можуть бути абсолютними, при різко вираженій деформації та відносними, коли зміни незначні, проте постійно привертають увагу пацієнта.

Оперативні техніки для корекції клаповухості (відстовбурчених вушних раковин)

Уявна простота операцій по усуненню клаповухості залучає в ряди «фахівців – спеціалістів» часом недосвідчених лікарів, чиї дії іноді закінчуються катастрофічними деформаціями хрящів та шкіри.

Враховуючи, що вухо традиційно належить до сфери впливу отоларингологів, ЛОР – лікарі боляче реагують на відтік комерційних операцій: естетичної ринопластики та косметичної отопластики (аурікулопластики) в інші клініки. Мається на увазі – в спеціалізовані центри пластичної хірургії. Проте саме у спеціалізованих установах (при зверненні до правильного хірурга) Ви чи Ваша дитина гарантовано не отримаєте «хірургічного вигляду» – стану, коли для корекції клаповухості була обрана невідповідна оперативна техніка і вушні раковини набули неприродніх ознак: заломів хрящового каркасу, гострих країв, протизавитків з нетиповим рельєфом і т.д.

Пластика вуха, отопластика фото

Іншими словами, сучасна фахова медична допомога – це спеціалізована річ. Іноді – дуже вузько спеціалізована. Якщо корекція відстовбурчених вушних раковин є для нас рутинною (звичайною / звиклою) операцією, то для переважної більшості отоларингологів – це велике свято, що яскраво розбавляє чергу пацієнтів з отитами, ангінами і синуситами, аденоїдами та викривленими носовими перетинками. Звичайно, в середовищі ЛОР-ів є хірурги, що «накатали» вуха і дуже грамотно проводять цей вид хірургії, проте я маю об’єктивні підстави вважати, що таких лікарів небагато. Проте, заради справедливості скажу, що і у середовищі Львівських хірургів-косметологів є «специ», яким цей тип хірургії відверто не вдається.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню