Корекція клаповухості, отопластика. Можливі ускладення

Ускладнення при операціях з корекції форми вуха.

Серед потенційних ускладнень отопластики, корекції клаповухості виділяють три групи проблем:

  • післяопераційні ускладнення психологічного характеру, включаючи дисморфобію – хронічне невдоволення власною зовнішність. Як правило, досвідчений лікар добре «читає» потенційного пацієнта ще під час консультації, проте навіть у маститих пластичних хірургів іноді трапляються проколи. До «групи ризику» належать пацієнти, чиї психологічні портрети вкладаються в англомовну абревіатуру «SIMON» (для чоловіків) та «SILVIA» (для жінок).
  • детальніше >>
  • ускладнення косметичного характеру. В основі проблем – невідповідність обраної оперативної техніки до наявної деформації зовнішнього вуха, неналежне виконання пацієнтами рекомендацій післяопераційного періоду, часткові рецидиви клаповухості внаслідок надмірної жорсткості вушних хрящів чи лігатурних нориць (6% випадків). Або наслідки загально хірургічних ускладнень: післяопераційних гематом або хондритів з розвитком характерної деформації – по типу «вуха борця».

Пластика вуха ціна. Отопластика результати до і після

  • у групі загально хірургічних ускладнень, кровотеча та гематома (частота до 2%) є «меншим злом» в порівнянні з інфекцією та гнійним хондритом, що просто розплавляє каркас зовнішнього вуха з перспективою втрати органа в цілому. Профілактика кровотеч полягає у правильному плануванні часу операції (для дівчат та жінок у відповідний період місячного циклу), ретельному гемостазі та спокої (а не відпусканні додому) після втручання. Щодо профілактики (попередження) гнійно-септичного процесу, то окрім обов’язкової антибіотикопрофілактики, правильності, чистоти та швидкості процесу в операційній; слід враховувати загальний рівень реактивності пацієнта, наявність у нього(неї) схованих джерел інфекції та ряду інших чинників. Прооперувавши не одну сотню пацієнтів з клаповухістю ми отримали і «цінний, бо наш» досвід лікування кількох випадків післяопераційних гнійних хондритів, який успішно (без втрати або деформації вуха) зреалізували на практиці. Хірургічні правила говорять – «лікар має право приступати до виконання операції за умови, що зможе самостійно справитися з потенційно можливими післяопераційними ускладненнями». Особливість кровопостачання (живлення) оголеного фрагменту хряща, та обмежений ресурс навколишніх тканин в умовах інфекційного процесу потребують «привнесення» додаткового живлення – кровопостачання у вогнище запалення шляхом транспозиції-переміщення потиличної або вискової фасції, що технічно – доволі непросто. Зрозуміло, що наодинці з такими ускладненням «зелений» хірург не справиться – а саме з корекції клаповухості – «простої ? операції», починають свій професійний шлях в косметичній хірургії переважна більшість молодих лікарів.

Отопластика корекція клаповухості. Пластика вушної раковини ціна. Корекція форми вушної раковини Львів Отопластика, корекція форми вушних раковин.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню