Хірургічне лікування нетипової клаповухості.

Пластика специфічних деформацій вушних раковин.

На практиці отопластика, пластика вуха розділяє наступні типи калаповухості:

  • гострокінцеве вухо «вухо сатира». Для цієї аномалії характерне потовщення та неприродне підвищення найвищої горизонтальної частини завитка з розширенням ладьєвидної ямки на цій ділянці. Вушна раковина виглядає витягнутою догори. Для усунення цієї деформації достатньо клиновидного висічення деформованої ділянки з наступним формуванням завитка правильної форми.
  • «вухо макаки» – визначається сплощення та деформація низхідного відділу завитка, який виглядає, як би розгорнутим. Ладьєвидна ямка на цій ділянці не сформована. Хірургічне лікування полягає у висіченні виступаючої частини завитка у вигляді клина, верхівкою повернутого до чаші вушної раковини.

Пластика вуха ціна

  • «вухо Вільдермута» – характерний надмірний розвиток протизавитка, що помітно виступає над поверхнею завитка. Гіпертрофований протизавиток зменшуємо шляхом висічення полоски хряща в ділянці чаші вушної раковини з наступним накладанням швів, що зближують хрящ і сосцевидий відросток.
  • «вухо Шталя» – аномалія характеризується наявністю додаткової ніжки протизавитка у місці його поділу на верхню та нижню. Найбільш розповсюджений спосіб усунення деформації полягає у клиновидному висіченні деформованої ділянки. Оригінальна методика лікування цієї аномалії запропонована H.Sugino(1989).
  • криптотія (вросла вушна раковина)– рідкісне явище для нашого регіону, проте доволі часто зустрічається у азіатів (1:400). Як і у випадку мікротії, частіше деформація правобічна. Двосторонній процес виявляється у 40% випадків крипотії. В основі деформації – патологічна зміна поперечного та косого вушних м’язів. Лікування – хірургічне.
  • плоска вушна раковина – горизонтальна та низхідна частини завитка розгорнуті, відсутні складки передньої поверхні вушної раковини. Рельєф формується шляхом видалення фрагменту хряща, насічками та накладанням стягуючих швів.
  • складена вушна раковина – при цій деформації верхня частина вуха загнута до переду та вниз. В залежності від важкості вади виділяють три ступені деформації. В загальному переліку нетипових деформацій – найважча патологія з огляду на засоби та можливості хірургічної корекції в методиках R.Tenzer, I.Ono, R.Musgrave, R.Kislov. При ІІІ типі деформації у більшості випадків показана реконструктивна операція з використанням реберного аутохряща.

Запрошуємо щосуботи на консультації. Їх проводить пластичний хірург Андрій Різник.

Консультаційний прийом: субота з 9.30 до 15.00
Після 15.00 та в неділю консультації НЕ надаються
КОНСУЛЬТАЦІЇ БЕЗКОШТОВНІ !


Адреса
: м.Львів, проспект Чорновола 45а

Обов’язково попередній контакт по телефону:
+38 067 724 11 25

 

 

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню