Ліпофілінг. Пластика повік.

Пластині операції з блефаропластики.

У незначній частині випадків, досвідчений лікар, що володіє прийомами контурної пластики (ліпофілінг або препарати гіалуронової кислоти) та ботулінотерапії в силах «відтягнути» час хірургічної корекції ділянки повік. Обираючи свого «кольщика», ідеально, щоб фахівець був практикуючим пластичним хірургом і витримав баланс «гіалуронка-операція».

Пластика повік. Фото результатів

Зловживання BOTOX для попередження/ліквідації зморшок в кутах очей — «гусячих лапок», прискорить Ваш візит в хірургічну клініку на пластику. Адже, однією з причин появи «мішків» під очима є розслаблення волокон кругового мязу ока, який в поєднанні з орбітальною перегородкою до процедури ботулінотерапії попереджував пролапс-вип`ячування орбітального жиру в ділянці нижніх повік.

Пластика повік фото. До і після    блефаропластика фото. Пластика повік результати

Надмірне захоплення препаратами гіалуронової кислоти для виповнювання носослізної борозни або вилиць, у частині випадків формує «валика», а іноді і почервоніння (особливо після прийому алкоголю) в проекції введеного препарату і потребує розсмоктуючих/теплових процедур з стероїдами або введення гіалуронідази або PRP-плазми у зону фіброзу.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню