Вторинна та реконструктивна ринопластика

Вторинна ринопластика (виправлення дефектів від раніше проведеної невдалої операції на носі) як і реконструктивна ринопластика (пластика носа при вроджених дефектах, посттравматичній деформації, опіках і т.д.) безумовно є складнішими операціями ніж первинна ринопластика. Ця складність обумовлена тим, що при вторинних ринопластиках хірург працює «в рубці», в сполучній тканині, де втрачена пошарова будова тканин, де нема анатомічних орієнтирів, та й нема інформації що залишив після себе попередній хірург. При реконструктивних ринопластиках, як правило, для відновлення скелету носа використовуються авто хрящі – хрящі носової переділки, вушної мушлі, ребра, що потребує додаткових зусиль для взяття цього матеріалу без нанесення додаткових естетичних дефектів.

В нашій клініці є величезний досвід проведення як вторинних ринопластик після інших хірургів, так і реконструктивних ринопластик при вроджених (заяча губа та вовча паща), та набутих (сідловидної деформації, відсутність частин носа в результаті травми, невдалої операції і т.д.) деформаціях носа.

Тривалість ринопластики (пластики носа) складає 1,5 – 3 години (залежить від складності). Після операції на ніс, для його фіксації, накладають зовнішній носовий сплінт, який знімається на 7 – 10 день. Для фіксації внутрішніх структур носа, та для профілактики ускладнень в ніс вводять внутрішні сплінти та спеціальні носові тампони (Merocel), які видаляють на 3-8 день.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню