Трансплантація волосся. Пересадка волосся.

Нові орієнтири у лікуванні облисіння.

hair fueДонедавна, єдиним способом “нарощування волосся” у нас в країні була імплантація синтетичних фібр італійського виробництва, що “імплантувались” в ділянку облисіння. Українська історія вирощування-пересадки або трансплантації власного живого волосся бере свій початок з 1997 року, коли команда молодих вітчизняних хірургів, пройшовши навчання в Канаді,самостійно впровадила цю технологію для лікування облисіння у м.Львові (Андрій Різник) та м. Києві (Ростислав Валіхновський). Сьогодні, техніка мікротрансплантації (пересадки), переживає чергові революційні зміни, що виводить методику хірургічного лікування облисіння (відновлення втраченого волосся) на найвищий технологічний щабель:

  • суттєво зменшено об’єм м’яких тканин навколо фолікулярних груп (“сім’ї” з 2-3 волосяних цибулин, що виділяється при підготовці мікро- та мініграфтів (трансплантатів). Це дає змогу щільно “пакувати” волосяні цибулини в ділянці пересадки, досягаючи технікою FUE фантастичної густини – до 50 пересаджених волосяних фолікулів на 1 кв.см.(природна густина волосся 80-170 фолікулів на 1 кв.см.)

Лікування гінекомастії Львів.

  • Японськими вченими проведені вдалі лабораторні спроби фрагментації зони росту і “вирощування” з одного фолікула(цибулини) кількох волосин. Хоча до широкого клінічного застосування цієї розробки – ще далеко , ідея може в майбутньому використовуватись для лікування облисіння у пацієнтів, що володіють обмеженими ресурсами донорської зони (місця звідки пересаджується волосся).
  • розробка азійськими хірургами нових інструментів, впровадили в широку клінічну практику безрубцеву техніку пересадки волосся – мікропанч або FUE.

 

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню