Зміна форми обличчя. Вікові зміни і форма обличчя.

Пластика обличчя у жінок. Показання для операції.

img2 Прояви вікових змін верхнього і нижнього відділів обличчя мають різну інтенсивність. Умовним кордоном, що розділяє центральний овал та нижньо-латеральну (бокову) зони лиця, слугує лінія Besins (мал.В). Просторові геометричні підходи до старіючого обличчя, дають змогу хірургу пріоритетно впливати на ту чи іншу зону лиця пацієнтки в залежності від етапу-стадії процесу старіння.

  • Лице 35-40 річної жінки нагадує трикутник з направленою догори основою. Гравітаційні зміни виражені у верхніх 2/3 лица та незначні в нижніх відділах та на шиї. Обєм мягких тканин відповідає астенічному або нормостенічному типу. Пацієнткам цієї вікової групи частіше показане хірургічне омолодження верхніх 2/3 обличчя.
  • Після сорока, медіальне зміщення м’яких тканин щоки формує виражену носо-губну згортку, а у ділянці кутиків рота – складки «маріонетки» та «брилі». Трикутник з направленою догори основою переходить у вертикально орієнтований прямокутник. Гравітаційні зміни прослідковуються як у верхніх 2/3 лиця так і в нижніх, та на шиї. Обєм мягких тканин обличчя відповідає нормостенічному або гіперстенічному типу.

Пластична хірургія. Пластика обличчя Львів.

Вищевказані зміни є показаннями для підтяжки нижніх 2/3 обличчя і шиї. Градація типу оперативних втручань в залежності від паспортного віку є умовною і на практиці визначається яскравою палітрою анатомічних особливостей та послідовних етапів старіння (мал. В). Під час консультації ми визначимо оптимальну для Вас схему та тактику лікування.

Меню