Верхні повіки. Методи корекції вад.

Пластика повік. Блефаропластика.

Поява шкірних складок на верхніх повіках обумовлене трьома основними причинами:

  • істинним розслабленням кругового м’язу ока та шкіри верхніх повік — справжнім блефарохалазисом.
  • опущенням брів, зокрема їх більш рухомих хвостів, що супроводжується поширенням шкірної складки верхньої повіки — псевдоблефарохалазис, за межі зовнішнього кута ока на 1 і більше сантиметрів (позитивний симптом Connel).
  • поєднанням двох вищеперерахованих чинників. У таких випадках під час консультації пацієнтка «просить прибрати нависання верхніх повік», проте демонструє бажаний результат операції піднімаючи догори за допомогою пальців, хвости брів (позитивний симптом Flowers).

Пластика повік фото, результати.

Очевидно, що розуміння різної природи старіння зони верхньої повіки ставить перед хірургом вибір того чи іншого методу оперативної корекції, блефаропластики, пластики повік. Він буде визначатися віком пацієнтки, співвідношенням внутрішнього за зовнішнього кутів ока, висотою стояння та мобільністю брови, тонусом м’язів чола та орбіти (щипковий тест), кутом очниці та позицією очного яблука (проміненсом), бажанням пацієнтки та сприйняттям нею відеопрогнозування майбутнього результату. Зрозуміло, що і досвідом лікаря, котрий за відсутності певного досвіду може пропонувати те що вміє, а не те, що необхідно. Нерідко, і сама пацієнтка ставить хірургу завдання в умовах обмеженого бюджету (наприклад: дешевша пластика верхніх повік замість підйому брів) — у цих випадку хірургу і пацієнтці краще відтермінувати зустріч в операційній, і провести корекцію в правильному та необхідному об’ємі згодом, коли «зорі зійдуться».

    • <45о При гострому орбітальному куті «важкість» верхніх повік проявляється єдиним блоком у поєднанні з низьким розташуванням брів. Традиційна пластика верхніх повік у пацієнтів з такою косметичною деформацією не вирішить проблем «злого погляду», — навпаки, у разі її застосування може спричинити оптичний ефект ще більшого опущення брів. Хірургічна тактика у таких випадках передбачає вертикальне переміщення тканин чола та скронь (шляхом відкритої або ендоскопічної процедури), що супроводжується розплавленням орбітальної рамки (кутів очей і повік) та формування «відкритого погляду».

     Пластика повік ціна. Блефаропластика       Блефаропластика ціна. Пластика повік.

  • 45-90o При середньому куті очниці добре візуалізується шкірна складка верхніх повік. За таких умов її просте видалення в поєднанні з резекцією фрагменту кругового м’язу ока та жирових пакетів, завжди вирішує ознаки старіння та забезпечує гарний післяопераційний результат.
  • >90о Тупий кут, як правило, поєднується із збільшенням глибини орбіти, що знаходить своє відображення, як «глибоко посаджених або запалих очей». У таких випадках надлишки шкіри ніби «ховаються» в природну складку верхніх повік, а пацієнтки скаржаться, що макіяж став гірше накладатися та скоріше розмазується. Косметичний результат пластики верхніх повік у цих випадках доволі невиразний.
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню