Пластика верхніх повік.

Верхня блефаропластика та її методики.

Омолодження зони чола та верхніх повік.

Пластика верхніх повік потрібна в разі нависання надлишку шкіри над очима і при жирових грижах. Ефект «важкого верхньої повіки» можна скорегувати за допомогою часткового видалення верхньої частини кругового м’яза ока. Одне із завдань пластичний хірург Львів при цьому – зробити рубець, який залишиться після операції непомітним. Для цього розріз робиться в складці верхньої повіки. Шви знімаються вже через тиждень після операції. Ще через 7 днів рубець стає настільки непомітним, що його практично неможливо знайти.

Пластика верхніх повік. Фото результатів верхня блефаропластика

Отже, що ми можемо зарпопонувати в ділянці «чоло — верхні повіки»:

  • ін’єкції препаратів, що містять ботулінічний токсин типу А. Позиція брови визначається динамічною рівновагою мязів чола та кругового м’язу ока. Послабляючи тонус мязів за допомогою ін’єкцій BOTOX, ми в змозі незначно (до 5 мм) і на певний час (2-3 місяці) змінювати баланс діючих на брову сил, а отже і позиції головки(внутрішньої частини) та хвоста(зовнішньої частини). Зазвичай — це хороший шлях «спробувати ефект» пацієнткам з сумним поглядом, які морально не дозріли до оперативного втручання, а також — необхідний етап підготовки перед операцією ендоскопічної або напівзакритої підтяжки брів.

Пластика повік, блефаропластика ціна

  • відкрита підтяжка чола, незважаючи на «наїзди» прихильників ендоскопічних відеотехнологій не втратила своєї актуальності. Розтин шкіри по передньому краю лінії росту волосся застосовується у випадках (Ленінського) високого чола та дуже мобільних м’яких тканин. Вертикальне переміщення брів розтягує «надлишки шкіри верхніх повік» і пацієнти в переважній більшості випадків вже не потребують верхньої блефаропластики. Сьогодні, цю техніку суттєво вдосконалено і лінія післяопераційних рубців вже не така довга, як раніше. Для ізольованої підтяжки хвостів брів ми використовуємо два окремих вискових доступи, довжиною 6 см. Серед потенційних недоліків цієї методики — тимчасова гіперкорекція та часткове оніміння на маківці, внаслідок травматизації глибокої гілки чутливого супраорбітального нерва.
  • ендоскопічна або напівзакрита підтяжка чола — підйом брів. Ідеальний спосіб для молодих пацієнток та пацієнтів (до 40 років), в яких немає декомпенсованої шкіри і хороші умови для скорочення переміщених і призборених тканин. В залежності від рівня мобілізації-розділення окістя можливий рівномірний підйом всієї брови або ізольоване переміщення догори зовнішньої частини (хвоста). Вітаються ін’єкції BOTOX під брову та в кути очей за два тижні до операції. «Тугі-важкі» тканини чола — абсолютне протипоказання для проведення цього виду хірургії.
  • імплантація системи ENDOTINE — додаткові витрати (приблизно у 500 USD ) до основної операції підтяжки брів, , що мають за мету збільшити площу фіксації мобілізованих мяких тканин до жорсткої (нерухомої) точки фіксації в кістці.

пластика верхніх повік. Блефаропластика.   Пластика надочних орбіт. Омолодження погляду.

  • верхня блефаропластика — косметична пластика верхніх повік. Відносно проста (для досвідченого лікаря) хірургічна процедура, тривалістю до 40 хвилин. Лінія післяопераційних рубців ховається при відкриванні очей у складці верхньої повіки. Рубці через 2-3 місяці практично непомітні при ретельному огляді. Як ізольована процедура може виконуватись під місцевою анестезією. Можливе проведення верхньої блефаропластики в амбулаторних умовах, проте для попередження/профілактики виражених набряків ділянки повік рекомендується використовувати після втручання льодові компреси та госпіталізуватись до ранку наступної доби. Шви видаляються на 5-ту добу. Ускладнень зазвичай небагато — менше 1%. Останніми роками ідеологія пластики верхніх повік зазнала кардинальних змін. Віддалені результати агресивної резекції «гриж» з видаленням фрагментів кругового мязу ока, з метою кардинального акцентування пальпебральної складки, сьогодні, схиляють багатьох хірургів обмежено видаляти мякі тканини верхніх повік, а в частині випадків вводити в ділянку повік власний жир пацієнтів шляхом так званого NANO-ліпофілінгу.
  • феноловий, кротоновий та лазерний пілінг (шліфування) шкіри навколо повік. У разі необхідності ми скеруємо Вас після операції периорбітопластики (малярного чікліфтингу, верхньої/нижньої блефаропластики, FTL-фронтотемпорального ліфтингу) на післяопераційну реабілітацію. Наш лікар, за потреби, запропонує оптимальний для Вашого випадку спосіб покращення фактури шкіри.
Меню