Сучасна концепція омолодження ділянки орбіти. Проста чи складна операція?

Пластична хірургія. Пластика повік.

Даний розділ присвячений косметичній пластиці повік, блефаропластиці — на наш погляд, найскладнішій операції в індустрії омолоджуючої хірургії. Враховуючи хибний імідж «простої амбулаторної процедури» починаючі хірурги «без належної поваги» приступають до виконання пластики верхніх та(або) нижніх повік, отримуючи на виході серйозні косметичні та функціональні ускладнення, що в подальшому важко піддаються оперативній корекції. Для пацієнтки(пацієнта), що звертається до пластичного хірурга з метою омолодження, слід усвідомлювати декілька важливих моментів:

  • старіння є комплексним процесом і виконання парціальних (часткових) оперативних втручань, в межах очниці, наприклад: підтяжка тільки нижніх повік або ізольоване видалення «гриж»; виправдане лише у відносно молодих людей. У переважної ж більшості пацієнтів у віці 40 і більше років, доцільно виконувати розширені за обємом, площею та ідеєю омолоджуючі хірургічні процедури.

Пластика повік фото

  • намагайтесь обрати досвідченого хірурга: по відгуках знайомих, іміджу-рейтингу-досвіду та формуючи власне враження після зустрічі-консультації. У ряді клінічних випадків, невірно обрана стратегія хірургічного омолодження «спалює усі мости раз і назавжди» — наступний лікар уже не зможе виправити помилки попередника.
  • плануючи «правильну велику хірургію»: підтяжку лиця та шиї, брів або пластику носа; рекомендуємо блефаропластику (пластику верхніх та/або нижніх повік) залишати «на десерт», і виконувати її окремим етапом, після сходження набряків. Хоча у частині випадків, коли у пацієнтки дуже мало часу на відновлення-реабілітацію, поєднання кількох зон омолодження в одну операцію — цілком оправдане.
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню