Отопластика при відстовбурчених вушних раковинах

Оперативні техніки для корекції клаповухості.

Уявна простота операцій з отопластики, усуненню клаповухості залучає в ряди «фахівців – спеціалістів» часом недосвідчених лікарів, чиї дії іноді закінчуються катастрофічними деформаціями хрящів та шкіри.

Отопластика фото до після. Результати

Враховуючи, що вухо традиційно належить до сфери впливу отоларингологів, ЛОР – лікарі боляче реагують на відтік комерційних операцій: естетичної ринопластики та косметичної отопластики (аурікулопластики) в інші клініки. Мається на увазі – в спеціалізовані центри пластичної хірургії. Проте саме у спеціалізованих установах (при зверненні до правильного хірурга) Ви чи Ваша дитина гарантовано не отримаєте «хірургічного вигляду» – стану, коли для корекції клаповухості була обрана невідповідна оперативна техніка і вушні раковини набули неприродніх ознак: заломів хрящового каркасу, гострих країв, протизавитків з нетиповим рельєфом і т.д.

Іншими словами, сучасна фахова медична допомога – це спеціалізована річ. Іноді – дуже вузько спеціалізована. Якщо корекція відстовбурчених вушних раковин є для нас рутинною (звичайною / звиклою) операцією, то для переважної більшості отоларингологів – це велике свято, що яскраво розбавляє чергу пацієнтів з отитами, ангінами і синуситами, аденоїдами та викривленими носовими перетинками. Звичайно, в середовищі ЛОР-ів є хірурги, що «накатали» вуха і дуже грамотно проводять цей вид хірургії, проте я маю об’єктивні підстави вважати, що таких лікарів небагато. Проте, заради справедливості скажу, що і у середовищі Львівських хірургів-косметологів є «специ», яким цей тип хірургії відверто не вдається.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню