Фрагментальна підтяжка обличчя.

Мініліфт або LIGHTLIFTING. Пластика обличчя.

Термін «міні-ліфт» у науковій літературі не використовується або звучить вкрай рідко. Частіше під «міні-ліфтингом» розуміють фрагментарну/часткову (парціальну) підтяжку обличчя. Далеко не рідкість, коли в сорокарічному (плюс-мінус) віці на фоні коливань маси тіла виникають локальні явища гравітаційного птозу (опущення) і середня частина обличчя «обганяє» нижню: при збереженій шиї різко контуруються носо-губні згортки і просідають щоки.

Або інший сюжет: при збереженості центрального овалу лиця – основні скарги пацієнтки стосуються жирової подушки субментальної ділянки (подвійне підборіддя) та шиї.
Частина хірургів сповідують саме фрагментарну підтяжку обличчя, інші (ведучі хірурги Львівської міської косметологічної лікарні) переконані в хибності такого роду втручань. Слід погодитись, що поєднання хірургії кількох зон лиця, запобігає розвитку синдрому оперованого обличчя: сумної ситуації, коли, скажімо, через два роки після пластики шиї, починають просідати щоки, скроні та чоло, і це змушує пацієнтку знову лягати на операційний стіл.

Імплантація ниток

Сьогодні, прослідковується активне «заповзання» лікарів – косметологів з терапевтичної сфери в хірургічну з незрозумілою метою та без належних навиків. Мова про нитки з зубчиками, конусами, мезонитки та інші «потягування за шнурочки». Ефекти ниткової підтяжки не можуть навіть близько конкурувати із ефектом хірургічного ліфтингу і розглядаються виключно, як методика, що незначно покращує ситуацію у пацієнток з абсолютними протипоказаннями до хірургічного лікування.

Меню