Мікротія, анотія та повна реконструкція вушної раковини
Синдром Конігсмарка, синдром Гольденхара або синдром жаберних дуг.

Мікротія (відсутність вушної раковини) зустрічається у 1 з 6000 новонароджених європейської раси. Правобічна мікротія зустрічається вдвічі частіше ніж лівобічна, а двостороння мікротія виявляється у 10% клінічних випадків. Співвідношення між пацієнтами чоловічої та жіночої статі з цією патологією визначається як 2:1 або 3:1.

  Отопластика львів. Корекція вад вушної раковини.   Отопластика фото. Пластика вуха результати.

Основними хірургічними техніками для реконструкції (відновлення) зовнішнього вухає двох етапні методики F.Nahai, B.Brent, F.Firmin та S.Nagata. Усі вони передбачають використання власного матеріалу пацієнта для відтворення вушного хрящового каркасу. Натомість,. використання штучних синтетичних матеріалів для корекції мікротії та посттравматичних деформацій вушної раковини є цілком безперспективним і частиною виробників, сьогодні, такі протези взагалі зняті з виробництва. В літературі (H.Gillies) описано з три десятки випадків вдалої пересадки вушного хряща (цілого вуха без шкіри та м’яких тканин) від мами до дитини, а також трансплантації ліофілізованого вушного хряща. Компанія «Tutoplast», що свого часу реалізовувала в Україні якісно опрацьований трупний біопластичний матеріал: кістку, хрящі, тверду мозкову оболонку, дермальний матрикс та ін. після «перевірок» спецслужб взагалі усунута з вітчизняного ринку медичних товарів та послуг і на сьогодні ця опція – недоступна.

Отопластика ціна. Пластика вуха результати

Отже, згідно сучасного бачення проблеми та законодавства України – єдиним доступним матеріалом для реконструкції вушної раковини є власний реберний хрящ, що у маленьких пацієнтів повинен «дорости» до відповідних розмірів та віку*.

* враховуючи схильність молодого хряща до розсмоктування-резорбції після аутотрансплантації, вважаємо, що оптимально починати хірургічну корекцію мікротії по досягненню пацієнтом приблизно 14-тирічного віку. 

Зазвичай, хірургічну реконструкцію зовнішнього вуха ми проводимо бригадою двох «активних» хірургів на базі Львівського регіонального центру термічної травми:

Савчин Василь Степанович – зав. центром термічної травми та пластичної хірургії на базі 8-ої міської клінічної лікарні м.Львова. +38 (067) 747.67.59
Різник Андрій Богданович – зав. відділенням пластичної хірургії Львівської міської косметологічної лікарні. +38 (067) 724.11.25

Чітко визначені функції та об’єми роботи для кожного з лікарів, дозволяє якісно та доволі швидко провести цей складний вид хірургії «в чотири руки».

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню