Ранній післяопераційний період становить 7 – 10 діб і характеризується помірним дискомфортом в оперованих зонах, що посилюється при рухах, появою синців і набряків.

Ліпоскульптура. Ліпосакція. пластична Операція
Ліпоскульптура. Ліпосакція. пластична Операція
до
після

• клінічний приклад ліпосакції області талії, видалено 1500 мл. жирової емульсії;
4-та доба після операції; Хірург – А.Б.Різник;

Детальніше >>
Ліпоскульптура. Ліпосакція. Пластична операція Ліпоскульптура. Ліпосакція. Пластична операція
Детальніше >>

Коментар лікара А.Різника
5-та доба після ліпопластики передньої черевної стінки, суміщеної з корекцією втягнутого післяопераційного рубця.

До кінця першого місяця після операції пацієнти вже практично не пред’являють скарг, але виявляють невдоволення від виду набряків, які часто сприймаються ними, як залишок жирової тканини.
Завдяки п’ятдесятирічному досвіду лікарів-фізіотерапевтів Львівської косметологічної лікарні ми сьогодні маємо в своєму розпорядженні ексклюзивну програму реабілітації після ліпосакції та абдомінопластики.
З 10-14 діб після операції для зменшення застійних явищ в тканинах призначаються процедури, що поліпшують венозний і лімфатичний відтік, ультразвукову терапію.
З кінця 3-го післяопераційного тижня пацієнтам призначають вакуум-масаж або LPG. У цей період корисні заняття плаванням і гідромасаж, що сприяють підтягуванню шкіри.
З початку другого місяця після операції загальний вигляд оброблених зон задовільний, хоча набряк може періодично виникати після фізичного навантаження і гарячої ванни. Його також посилюють надмірне вживання рідини, солоної їжі і морепродуктів.

Ліпоскульптура. Ліпосакція. Пластична операція
Ліпоскульптура. Ліпосакція. Пластична операція
до
після
Детальніше >>

Клінічний приклад ліпосакції в області талії, видалено 1500 мл жирової емульсій. 6 міс після операції Хірург А.Б. Різник.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню