Інтимна пластика у Львові. Делікатна тема.

Лабіопластика. Методики та результати.

Лабіопластика у Львові та й зрештою будь-де в країні не є простою темою для розмов. Інтимна пластика є безперечно доступною операцією. Бар’єри є у свідомості і в суспільних догмах. Зовнішні статеві органи – інтимна (прихована) частина тіла, проте, її зовнішній вигляд може мати для пацієнтки(та) важливе значення. Особливо, це стосується малих статевих губ (МСГ). У цій ділянці не існує визнаних канонів краси, що, вочевидь, пов’язано із делікатністю теми. Донедавна естетична (косметична) корекція зовнішніх статевих органів перебувала поза зоною уваги пластичних хірургів, залишаючись “справою” гінекологів, спрямованих переважно на вирішення функціональних проблем.

Лабіопластика Львів. Фото результатів

У наші дні, лікування косметичних недоліків малих статевих губ, об’єднаних у клінічній практиці в єдине поняття «гіпертрофія малих статевих губ» уже не є рідкістю. Більш того, в минулорічній статистиці вітчизняних приватних центрів пластичної хірургії, косметична лабіопластика (корекція статевих губ) увійшла в перелік найпопулярніших естетичних процедур, разом із наступними хірургічними позиціями:

З’явилися нові медичні терміни – «омолодження промежини», “омолодження вульви”, “інтимна пластика у Львові”, “пластика статевих губ в Україні”.

Показання для операції (пластика, зменшення статевих губ)

Малі статеві губи (МСГ) анатомічно представляють собою складки шкіри складної форми, що беруть свій початок коло основи головки клітора. Основна оцінка анатомічних утворень, що формують вульву, проводиться в положенні пацієнтки лежачи. Зовнішній вигляд статевих органів у цьому ракурсі, як правило, і є для пацієнтки найважливішим, і результат операції інтимної пластики (пластика, зменшення статевих губ) буде оцінюватися нею, чи іі партнером саме так (лежачи на спині).

В нормі, малі статеві губи (МСГ) повинні проглядатися, але без помітного виступання за контури (межі) великих статевих губ. Допускається незначний акцент об’єму м’яких тканин в ділянці середньої третини вульви. Надмірна складчатість статевих губ, навіть при їх нормальній довжині, є небажаною. Естетичним недоліком вважається непропорційно сильно розвинуті верхні ніжки та капюшон клітора при нормальному розмірі малих статевих губ, що також можуть потребувати хірургічної корекції.

Методологія операції інтимної пластики (пластика, зменшення статевих губ)

Багате кровопостачання та інервація зони статевих органів дозволяє із впевненістю планувати переміщення шкірно-слизових клаптів, формувати і видаляти фрагменти тканини складної форми. Ще однією особливістю МСГ є те, що їх шкіра та слизова не здатні ефективно скорочуватися. Тому, просте поздовжнє висічення гіпертрофованих і гіперпігментованих малих статевих губ не завжди дозволяє отримати високі естетичні результати.

Естетична (косметична) корекція великих статевих губ

З віком, втрачається об’єм (наповненість) ділянки великих статевих губ жінки і для вирішення цього естетичного недоліку частиною клінік / салонів м. Львова пропонуються філери – ін’єкції препаратів гіалуронової кислоти у великі статеві губи. Враховуючи високу вартість (ціну) якісних препаратів гіалуронової кислоти, у Львівській міській косметологічній лікарні переважно застосовується ліпофілінг (суттєво дешевша техніка пересадки / трансплантації жирової тканини) для пластики “кофейного зерна”. Для обємної корекції (збільшення великих статевих губ) достатньо відсмоктати близько 20 мл жирової емульсії, що після спеціальної обробки “на виході” дає близько 10-12 мл якісного жирового матеріалу для наступного введення в ділянку косметичного дефекту. Тому на наш погляд, інєкції “гіалуронки” доцільно використовувати там, де для обємної корекції (інтимної пластики) потрібен незначний об’єм препарату, наприклад для збільшення точки G.

Автора, автора… Пластичні операції у Львові.

Жінки – основний споживач продукту під назвою «косметична хірургія». Це підтверджує ідеологічну правильність організації «…центрів здоров’я жінки»; раціональність та успіх співпраці «під одним дахом» лікаря-гінеколога, маммолога, дерматолога-косметолога, а також пластичного хірурга. З іншого боку, косметична гінекологія – це нова сфера інтересів пластичних хірургів, і нове завдання: досягнути порозуміння-згоди з лікарями – гінекологами, на їх «традиційній території». Власне, задня кольпорафія (хірургічне зменшення діаметру / об’ємів піхви), відновлення цноти (рос. восстановление девственности во Львове) та пластика тазового дна при пролапсах – випадіннях сечового міхура або шийки матка належать до розряду вузькоспеціалізованих операцій, які доцільніше проводити саме у гінекологів на базі хірургічних стаціонарів державної форми власності. На моє глибоке переконання, хірургам-косметологам не варто “глибоко влазити” в реконструктивну гінекологію і переходити межі: “пластика статевих губ – гіменопластика“.

Анестезія / знеболення

Зростання числа звернень пацієнток в нашу установу (клініка пластичної хірургії у Львові, Львівська міська косметологічна лікарня, приватна хірургічна практика PROCOSMETIC) не тільки свідчить про актуальність даної теми, але і напряму повязане з побажаннями жінок поєднати операцію інтимної пластики з іншими естетичними операціями, наприклад: пластикою носа чи повік, збільшенням або підтяжкою грудей, ліпосакцією і т.д. в рамках одного візиту в клініку.

Основним критерієм для вибору виду анестезії є психоемоційний статус, а також побажання пацієнтки. Зазвичай – це внутрішньовенна або спінальна анестезія, хоча можливе проведення операції під місцевим обезболенням (що не так комфортно) після аплікаційної анестезії зони хірургії офіцінальними препаратами Emla, AneStop та ін. Практично доведено, що використання місцевої інфільтраційної анестезії, при операціях на зовнішніх статевих органах, сприяє частішому виникненню післяопераційних кровотеч, внаслідок компресії розчином анестетика дрібних судин під час операції, та їх (судин) розслабленням по закінченню хірургії.

Післяопераційний догляд та реабілітація

Бажано госпіталізуватися у стаціонар (клініка PROCOSMETIC у Львові, центр пластичної хірургії у Львові, Львівська міська косметологічна лікарня, центри пластичної хірургії Західної України) на 1-3 доби з метою попередження ускладнень: гематом, поганого загоєння рани та ін. Одразу після операції не рекомендується носити тісну спідню білизну. Впродовж двох тижнів після інтимної пластики, слід щоденно обережно підмивати статеві органи теплим мильним розчином. Шовний матеріал переважно розсмоктується самостійно, той що залишився – видаляється на 14 добу. Через 3-4 тижні після операції можна розпочати статеве життя.

Інтимна хірургія для чоловіків (розділ готується до публікації)

  • обрізання крайньої плоті (циркумцизія)
  • протезування яєчка
  • подовження статевого члена
  • збільшення об’єму (діаметру) статевого члена

*матеріали для публікації підготовлено пластичним хірургом, керівником відділення пластичної хірургії Львівської міської косметологічної лікарні, доктором Андрієм Різником.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню