Ін’єкції гіалуронової кислоти (контурна пластика) в естетичній медицині використовуються для корекції поверхневих та глибоких зморшок обличчя, заповнення носослізної та носогубної борозни, усунення певних асиметрій обличчя, підняття брів, підняття кутиків рота, попередження кисетних зморшок навколо рота, створення об’єму скул, омолодження обличчя. Також гіалуронова кислота використовується для збільшення губкорекції форми губомолодження губ.

Гіалуронова кислота фізіологічно присутня в наших тканинах, шкірі, і відповідає за гідратацію тканин та її регенерацію. З віком кількість гіалуронової кислоти поступово зменшується, що приводить до часткової втрати функцій, еластичності та об’єму тканин.

Для контурної пластики обличчя ми використовуємо біодеградуючі препарати гіалуронової кислоти (Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Restylane) НЕТВАРИННОГО походження, з різною щільністю.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСОСЛІЗНОЇ БОРОЗНИ

Контурна пластика носослізної борозни часто поєднується з корекцією темних кол під очима та заповненням пальпебромалярної борозни. З віком м’які тканини в цій зоні стоншуються та втрачають еластичність, результатом чого є поглиблення зони слізної борозни, поява темних кол під очима, що надає обличчю стомлений та виснажений вигляд. Для корекції цієї патології ми використовуємо ін’єкції гіалуронової кислоти. Процедура триває 15-30 хвилин, пацієнтка не потребує спеціальної реабілітації і результат після ін’єкцій видно одразу. Тривалість ефекту 12-18 місяців.

Konturna-plasika-nosa_1_aKonturna-plasika-nosa_1_b

Результат контурної пластики гіалуроновою кислотою носослізної борозни поєднаної з корекцією темних кол під очима та заповненням палпебромалярної борозни.

Для контурної пластики носослізної борозни використовуються такі філери як:
• Teosyal Redensity 2
• Juvederm Volbella

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСА

Контурна пластика носа, або «безопераційна ринопластика» здійснюється для корекції певних дефектів носа. З допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти можливо підняти кінчик носа, ротувати його вверх, підняти та вирівняти спинку носа, зробити контури носа більш плавними.

Konturna-plasika-nosa_2_aKonturna-plasika-nosa_2_b

Konturna-plasika-nosa_2_cKonturna-plasika-nosa_2_d

КОНТУРНА ПЛАСТИКА СКУЛ

Контурна пластика скул проводиться при недостатньому об’ємі скул (вікові зміни, анатомічні особливості) для надання обличчю більш молодшого вигляду. Тривалість процедури 20 хв. Тривалість ефекту близько 2-х років.

Konturna-plasika-nosa_3_aKonturna-plasika-nosa_3_b

Konturna-plasika-nosa_3_cKonturna-plasika-nosa_3_d

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСОГУБНИХ СКЛАДОК

Виражені носогубні складки – ознака вікових змін. На молодому обличчі їх нема. Філери на основі гіалуронової кислоти використовуються для заповнення носо-губних складок та візуального вирівнювання цьої області, що надасть Вам молодшого вигляду.

Konturna-plasika-nosa_4_aKonturna-plasika-nosa_4_b

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ПІДБОРІДДЯ

Мета нехірургічної контурної пластики підборіддя – усунення асиметрій підборіддя, збільшення проекції підборіддя, а також корекція ранніх вікових змін обличчя – зокрема «бульдожок» або «бриль».

Konturna-plasika-nosa_5_aKonturna-plasika-nosa_5_b

Konturna-plasika-nosa_5_cKonturna-plasika-nosa_5_d

Konturna-plasika-nosa_5_eKonturna-plasika-nosa_5_f

Після проведення контурної пластики обличчя з допомогою гіалуронової кислоти забороняється:

  • Протягом 2-х тижнів відвідувати сауни та бані;
  • Перебувати на відкритому сонці;
  • Спати на обличчі;
  • Відвідувати солярій протягом 2-х тижнів;
  • Здійснювати надмірні фізичні навантаження протягом 2-х тижнів.

Konturna-plasika-nosa_6_aKonturna-plasika-nosa_6_b

Konturna-plasika-nosa_6_cKonturna-plasika-nosa_6_d

ПРОТИПОКАЗИ ДО ІН’ЄКЦІЙ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

  • Запальні процеси в місці ін’єкції
  • Вагітність та лактація
  • Автоімунні захворювання
  • Гіперчутливість до гіалуронової кислоти
  • Запальні захворювання в гострій стадії
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню