Що таке ін’єкції BOTOX?

Ін’єкції ботулотоксину типу А, BOTOX (Ботокс), в косметології використовують для корекції мімічних складок, мімічних зморшок, підняття м’яких тканин верхньої частини обличчя, усунення асиметрій обличчя. botox_3

Препарат BOTOX (Ботокс) за допомогою шприца і тоненької голки вводиться безпосередньо в мімічний м’яз обличчя, який при скороченні викликає утворення мімічних складок, а згодом і зморшок. Попадаючи в м’яз, BOTOX (Ботокс) блокує передачу нервового імпульсу до нього, що приводить до «виключення» м’язу, знерухомлення. Результатом такої дії є розгладження шкіри обличчя в місцях введення ботулотоксину. Препарат BOTOX (Ботокс) починає активно діяти вже на 2-3 день, коли і проявляється візуальний ефект. Максимальна дія через 2-3 тижні. Тривалість ефекту від введення BOTOX (Ботоксу) складає 5-9 міс. При повторному введенні препарату BOTOX (Ботоксу) після зменшення ефекту від попереднього введення, як правило це 4-7 міс., ефект наростає, а мімічні м’язи, які «створюють» зморшки та складки «забувають» сильно скорочуватися, тому в подальшому BOTOX (Ботокс) достатньо використовувати 1 раз на рік. В місці введення препарату BOTOX (Ботокс) поверхневі та неглибокі зморшки розгладжуються повністю, а глибокі зморшки на 70-80%.

Безпечність

BOTOX (Ботокс) в косметології використовується з початку 90-х років, і на сьогодні не виявлено ніяких ускладнень та побічних дій, які б впливали на здоров’я пацієнтів навіть при тривалому використанні. Токсична доза BOTOX (Ботоксу) в декілька тисяч раз перевищує ту дозу, яка використовується в косметології.

Покази до використання препарату BOTOX (Ботокс) в косметології

Покази Результат
Поперечні зморшки чола Розгладження шкіри чола, менш втомлений вигляд
Міжбрівні зморшки, суворий вигляд Розгладження міжбрівної зони, «добрий» вираз обличчя
«Гусячі лапки», зморшки в області зовнішніх кутів очей Зникнення «гусячих лапок», при посмішці відсутність складок
Опущення лінії брів Розслаблення м’язів, що «тягнуть» брову до низу. Підняття брови вверх, зменшення нависання верхньої повіки
Як етап підготовки до хірургічної підтяжки брів Комфортний післяопераційний період, стабільність результату підтяжки
«Заячі» зморшки на носі Покращення контурів носа, відсутність складок на носі при посмішці
Вертикальні (кисетні) зморшки над верхньою губою Розгладження неглибоких зморшок
«Лінії маріонеток» Розгладження лінії «маріонеток» до 80%
«Мімічна» деформація підборіддя Гладкі обриси підборіддя
Шийні зморшки Зменшення зморшок
Гіпергідроз Усунення пітливості

Протипокази до використання препарату BOTOX (Ботокс)

Не дивлячись на то, що препарат є безпечним, все ж таки це є потужний токсин, і використовувати його в косметології мають тільки фахівці, які чітко знають пошарову анатомію обличчя (де знаходиться потрібний м’яз, що відбудеться при його «відключенні»), та володіють методиками введення препарату BOTOX (Ботокс).
Використання ботулотоксину заборонено у пацієнтів з:

  • Міастенією
  • Ендокринними захворюваннями
  • Захворюваннями крові
  • Індивідуальною чутливістю до препарату
  • Хронічними захворюваннями легень
  • Гострими захворюваннями
  • Запальними реакціями в зоні введення препарату
  • Вираженим птозом м’яких тканин

Також препарат BOTOX (Ботокс) не можна використовувати при вагітності та лактації, в післяопераційному періоді та при прийомі антибіотиків.

Процедура введення препарату BOTOX (Ботокс)

Введення BOTOX (Ботокс) в мімічні м’язи проводиться амбулаторно і не потребує знаходження в стаціонарі. Вся процедура займає від 5 до 20 хвилин. Botox_2
Після процедури може бути незначний набряк м’яких тканин в місці введення BOTOX (Ботокс), невеликі гематоми, відчуття розпирання тканин. Всі ці явища зникають протягом 1- 2 діб.

Зразу після ін’єкції препарату BOTOX (Ботокс) потрібно провести мімічні вправи для розподілу препарату в м’язі. Найближчі 3-4 години знаходитись в вертикальному положенні, виключити нагрівання м’яких тканин, сонячну інсоляцію, алкоголь та фізіотерапевтичні процедури. Протягом 2-х тижнів забороняється сауна.

Для отримання стабільного і якісного ефекту омолодження при глибоких зморшках, ми використовуємо ін’єкції BOTOX (Ботокс) в поєднанні з гіалуроновою кислотою. Ця комбінація дає можливість досягти високих результатів при корекції асиметрій обличчя, мімічних зморшок, розгладити шкіру обличчя, покращити її тонус, що надасть Вам «свіжості» вигляду обличчя.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню