Техніки лікування облисіння

Лікування облисіння у чоловіків

Класична техніка HAIR MICROTRANSPLANTATION пересадки-трансплантації волосся.

Оригінальна методика полягає у видаленні вузької, проте довгої стрічки шкіри, з нечутливими до чоловічого статевого гормону (дигідротестостерону) волосяними цибулинами (фолікулами). Стригтися наголо не потрібно, що оптимально для соціально активних пацієнтів. Місце забору по-особливому (trihophitic suture) зашивається, що при правильному виконанні техніки шва, зробить цю ділянку непомітною навіть для Вашого перукаря. Сестра-технік фрагментує (розділяє) видалену полоску на чисельні фолікулярні групи (FUE) або графти (мікротрансплантати), використовуючи стереомікроскоп або лампу-лупу, з метою зменшення “виробничого браку” при нарізці. Максимальне число трансплантатів (рекорд), отримане в США класичною методикою за одну операційну сесію – 3600 графтів. Зазвичай, ми пересаджуємо 800-1200 графтів, що відповідає 2000-2500 волосяним цибулинам за одну операційну сесію. Беззаперечною перевагою традиційної фолікулярної трансплантації є цінова політика, що дозволяє нам, сьогодні, позиціонувати операцію пересадки (трансплантації) волосся, як доступну широким колам пацієнтів опцію, для хірургічного лікування облисіння(пересадки волосся) у Львові та Києві. Бюджет середнього обєму “класичної трансплантації” у Львові складає 15 тис.грн. У випадку виїзду команди хірургів та техніків для проведення операції в інше місто, ціна узгоджується додатково.

Чоловіки часто цікавляться: Лікування гінекомастії Львів

Недолік класичної методики HAIR MICROTRANSPLANTATION – можливість проведення наступної пересадки волосся лише через 10-12 місяців після попередньої сесії. Класична техніка “полоски” обмежено застосовується у випадках “тугих скальпів”, коли шкіра потиличної ділянки в зоні “корони”(донорська зона – місце забору волосся для пересадки/трансплантації) має обмежену мобільність. В результаті кількох операцій, ділянка забору волосся на потилиці може проглядатися під короткою стрижкою.

Техніка ендодерматензії (тривалої експансії-розтягнення) за допомогою силіконового експандера. Техніка “балонної дерматензії” показана для використання у випадках значних за площею посттравматичних (післяопікових) рубцевих дефектів покривних тканин, у тому числі волосяної частини голови (рубцевої алопеції). Лікування – етапне, процес розтягнення сусідніх з дефектом шкірних покривів, триває від одного до 12 місяців. Тривале розтягнення (більше 6 місяців) – більш виправдане для віддалених косметичних результатів лікування: внаслідок зменшення “пам’яті тканин” – післяопераційні рубці з часом не так сильно розтягуються. З метою хірургічного лікування спадкового облисіння – АГА (андрогенної алопеції) експандерна техніка,сьогодні, застосовується рідко. Бюджет пакету такого лікування (з врахуванням вартості одного експандера) складає близько 20 тис.гривень (1 $ – 12,0 грн.).

Мікропанч або безрубцева пересадка волосся (FUE). Методика FUE потребує для пацієнта “виходу із соціуму” на час – до відростання коротко підстриженого до операції волосся. Дуже коротке волосся – технологічна необхідність для проведення “безрубцевої” пересадки волосся. “Безрубцева пересадка волосся” взято в лапки не випадково, оскільки внаслідок операції все ж таки утворюються дрібні мозаїчні рубці в ділянці забору волосся, на відміну від лінійного рубця при операції в техніці “полоски”. Операція FUE потребує залучення значної кількості підготовленого персоналу (переважно 4-ьох техніків і хірурга ), що відображається на загальній вартості втручання: від 3000 до 8000 євро за етап (в хорошій спеціалізованій клініці за межами України). Мікропанч в Україні – окреме явище, що поки не відповідає кращим євро-американським традиціям та стандартам, незважаючи на активну рекламну компанію в м.Києві та м.Одесі. Зрозуміло, “курс на мікропанч взято” і ми готуємо групу техніків на базі однієї з Європейських клінік. Перевага безрубцевої трансплантації (пересадки) – можливість впродовж двох днів “засадити” волоссям цілу голову (для стадії облисінняя IV по класифікації Norwood), що неможливо зробити, використовуючи класичну техніку “полоски” (bandalette чи strip-technik). З цією метою використовуються дві групи інструментів: екстрактори, що нагадують циркулярний ніж-трубку різних діаметрів та спеціальні голки-пружини, для “встрілювання” фолікулів (власне пересадки волосяних цибулин – трансплантацію) у шкіру безволосої ділянки голови. Техніка може використовуватися для відновлення (реконструкції) волосяного покриву брови, вус, бороди та лобкової ділянки. За допомогою трансплантації волосся можливо покращити якість (маскування) невеликих посттравматичних / післяопераційних рубців, що залишаються після омолоджуючих операцій: підтяжки брів, щік та шиї.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню