Лікування гінекомастії Львів.

Пластичні операції з видалення гінекомастії.

Власне, коротко про хірургічну процедуру. Цю операцію я свого часу “підгледів” в одній з клінік м.Познань (Польща). Вона має певні відмінності, від «класичної операції з підручника». Першим етапом проводиться механічна вакуумна ліпосакція ділянки обох грудних залоз. Цим прийомом ми “вирівнюємо” площину грудей і забираємо частину зайвого обєму залоз (переважно жирового, враховуючи, що переважна більшість випадків – гінекомастія змішаного типу: жир+залоза). У випадках несправжньої (жирової) гінекомастії (ліпомастії) на цьому втручання і закінчується.

Якщо ж, у пацієнта змішана або істинна (справжня) гінекомастія, то після ліпосакції, грудна залоза легко пропальповується під шкірою. Для видалення тканини залози (гінекомастії) проводяться додаткові розтини в ділянці ареоли. Тканина залози видаляється і обов’язково скеровується на патгістологічне обстеження – це звичайне, протокольне обстеження. За потреби використовується техніка “жирової подушки”, що має за мету попередити післяопераційне западіння ареоли та соска. Іноді у пацієнтів з ожирінням або на фоні значної втрати маси тіла, визначаються надлишки шкіри грудних залоз. Тоді виникає необхідність видаляти зайві тканини (шкіру) з формуванням циркулярного рубця навколо ареоли і соска.

У частині випадків, ділянка хірургії дренується силіконовою трубочкою, яка видаляється на другу – третю добу після втручання. Шви з ареоли видаляються на 14-15 добу після операції. Косметичні результати лікування зазвичай високі, з потенційних ускладнень – кровотеча, інфекція та проблеми загоєння в ділянці ареоли. При дотриманні технології та “маленьких хитрощів”, якість післяопераційних рубців не викликає нарікань з боку пацієнтів.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню