Застосування баріатричних процедур. Лікування ожиріння.

Пластична хірургія Львів. Лапароскопічні операції по бандажуванню шлунку.

Корисно знати основи різних доступних баріатричних процедур для лікування ожиріння львів. Сучасні баріатричні процедури, що зазвичай проводяться, охоплюють лапароскопічне бандажування шлунку, Roux-en-Y шунтування шлунку а також біліопанкреатичне шунтування з дуоденальним виключенням (BPD). Вважаємо зайвий раз наголосити, що ліпосакція та пластика живота належать до методів хірургічної корекції контурів тіла, а не засобів для того, щоб схуднути.

Процедура бандажування шлунку – це виключно обструктивна техніка, що фізично ускладнює для пацієнта споживання великих об’ємів їжі. Це може провокувати повільне, але стабільне зниження ваги, якщо пацієнт перебуває під належним наглядом і бандаж регулярно корегується.

Процедура шунтування шлунку включає створення Roux-en-Y анастомозу, а також зменшення розміру шлунка. Ця операція вважається як обструктивною, так і мальабсорбтивною технікою. Для цього типу операції коригування нехарактерні (і навіть можуть бути протипоказані), однак пацієнти потребують регулярного супроводу свого баріатричного хірурга з метою моніторингу. Варто зазначити, що ця група пацієнтів ризикує набути постгастректомічний синдром у випадку вживання дуже калорійної їжі. Таким чином, їхній раціон після операції обмежується і сприяє втраті ваги.

Операція BPD є по суті рукавною резекцією шлунку, поєднаною із шунтуванням значної довжини абсорбуючого тонкого кишківника. Ця операція зазвичай проводиться у пацієнтів, що мають надзвичайно велику вагу, і у випадку яких ця операція може давати більш значимі результати втрати ваги, ніж дві інші описані процедури. Для цих пацієнтів важливий довготерміновий догляд, зважаючи на їхню схильність до різних наслідків неправильного харчування, як-то: гіпопротеїнемія, гіпокальціємія і тривалі кровотечі.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню