Методи хірургічної корекції обличчя у жінок.

Пластика обличчя вибір методики.

Пластика обличчя. Хірургія обличчяюМетоди хірургічної корекції так звану «кругову» або повну підтяжку лиця слід розуміти, як дві окремі операції:

  • пластику щік та шиї – вакуум-тунелізацію (ліпосакцію) жирової клітковини шийно-підборідної ділянки, поєднану з двоплановою підтяжкою нижніх 2/3 обличчя, що усуває просідання тканин: «бульдожок» або «бриль» по контуру нижньої щелепи, формуючи новий овал лиця і розгладжує складки-маріонетки та нижні відділи носо-губної згортки.

Пластика обличчя. Пластичні операції Львів

  • Сьогодні, в арсеналі пластичних хірургів існують декілька типів оперативних втручань для омолодження нижніх 2/3 обличчя. Класична методика або ритидектомія базується на підтяжці виключно шкіри і видаленні її надлишків. Іноді, ми поєднуємо цю техніку з вакуумним видаленням жиру підборіддя та «бульдожок». Класична методика є безпечною і використовується переважно у пацієнтів з худим обличчям. Дворівнева методика хірургічного омолодження характеризується одночасним фіксуючим ефектом шкіри і глибоких структур обличчя.
  • Наш багаторічний досвід говорить, що вибір методики оперативного втручання визначається індивідуальними особливостями пацієнта, тому питання сучасності тієї чи іншої методики взагалі не звучить.
  • пластику чола з підйомом брів – навколоорбітальної рамки (фронто-темпоральний ліфтинг), що може поширюватись на середню зону лиця (скуло-орбікулярний ліфтинг)

У розділі, присвяченому сучасній концепції омолодження ділянки орбіти – повік, “червоною ниткою” проходить необхідність диференційованого підходу до хірургічної корекції вікових змін в залежності від типу старіння.

img4Зараз, чітко прослідковується спільна тенденція: по мірі накопичення клінічного досвіду, як позитивного, так і не дуже, «виживають» і активно використовуються не тільки найефективніші, але і, в першу чергу, безпечні методики. Вкрай радикальна концепція омолодження обличчя, запропонована американською школою пластичної хірургії на початку 90-их, захопила багатьох практиків. Проте клінічне втілення цих ідей, не принесло нашим співвітчизницям та їх лікарям нічого, окрім серйозних проблем. Замість класичних, «накатаних» технік – тривалі, надскладні баталії, які, безумовно, були б виправдані, якби їх результативність та безпечність були переконливо доведені.

Меню