Хірургічна корекція клаповухості. Отопластика у чоловіків

Основні завдання пластикивідстовбурчених вушних раковин (A.J.McDowell 1986)

Отопластика у дітей, це операція пластики вуха у ранньом віці. Вчасне звернення допомагає радше позбутися комплексу неповноціності у дитини. Сама ж пластична операція є профільною у пластичного хірурга Андрія Різника. Це означає, що процедра та процес є надзвичайно добре опановановний, вивчений у всіх складнощах і тонкощах.

Отопластика фото. Пластика вуха результати.

  • В анфас завиток обох вушних раковин повинен проглядатися з-за проти завитка (принаймі до середини вушної раковини і бажано на всьому протязі)
  • Забезпечити рівний і гладкий контур протизавитка по всій довжині
  • Завушна заглибина на повинна бути сильно зменшена, а її форма не повинна порушитись
  • Попередити надмірне приведення вушної раковини до голови (особливо у хлопців). Відстань від зовнішнього краю завитка до шкіри сосцевидного паростка складає:
  • 12 мм коло верхівки, 16-18 мм в середній частині і 20-22 мм в нижній третині.
  • Забезпечити симетрію та відповідність форми вушних раковин, що визначаються шляхом промірів симетричних точок на верхньому полюсі, місці розгалуження протизавитка на верхню та нижню ніжки, основі протизавитка та середині тіла завитка; (допустимою нормою вважається відхилення в 4 мм в симетричних точках на правій та лівій вушних раковинах)

Сьогодні відомо достатньо багато (близько семи) хірургічних технік корекції відстовбурчених (деформованих) вушних раковин, знання і логічне застосування яких дозволяє отримати хороші (натуральні) результати, що відповідають сучасним медичним стандартам і вимогам самих пацієнтів. Наш досвід дозволив удосконалити (видозмінити в кращу сторону) деякі відомі класичні методики отопластики і створити власні авторські техніки. Зокрема ми розробили так звану «пелюстку», що надійно зменшує висоту чаші вушної раковини та профілактує (попереджує) рецидиви клаповухості в майбутньому.

 

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню