Омолодження та пластика обличчя

Якісна та професійна підтяжка лиця

Ідеологія цього типу хірургії зазнавала змін з накопиченням знань про обличчя та механіку старіння. За свою сторічну історію операції ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ пройшли шлях від простих еліпсовидних висічень шкіри попереду та позаду вушної раковини до підокістних мобілізацій мяких тканин 2/3 обличчя у вигляді «маски» та їх вертикального переміщення з фіксацією за допомогою титанових гвинтів та біодеградуючих платформ з зубцями у новій припіднятій позиції. Прогрес та розвиток медицини за цих сто років дозволив буквально пластичним хірургам пересаджувати лице – тобто вже сьогодні робити речі, про які десятки років тому люди навіть не мріяли.

ІДЕОЛОГІЯ ФЕЙСЛІФТИНГУ

Коли мова заходить про підтяжку лиця, то спільне бачення пластичних хірургів полягає у необхідності працювати не лише з шкірою пацієнтів. Ера звичайних шкірних підтяжок – ритидектомій має сьогодні хіба історичне значення, хоча заради справедливості зазначу, що «ходіння далеко на шию» на підшкірному рівні має свої переваги та раціональне зерно навіть з сучасних позицій хірургічного омолодження обличчя.

Головна концепція ПІДТЯЖКА ЛИЦЯ ЛЬВІВ, полягає у необхідності розуміти вектори згідно яких мякі тканини обличчя просідають в процесі старіння і здійснити механічну контрдію – підняти ці тканини в процесі хірургічного омолодження обличчя. Для цього існують різні технології, що мають різну ступінь технологічності, ризикованості та складності, проте – спільну мету: різновекторне переміщення мяких тканин. Концептуально до цього прийшли завдяуючи аналізу віддалених результатів ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ, коли частина пацієнтів були або «перетянуті», або надто вже контрастували оперовані та неоперовані ділянки на лиці. Ці недоліки навіть були обєднані у постфейсліфтинговий синдром або синдром оперованого обличчя. З вдосконаленням знань про лицеві простори та «площини ковзання», хірурги вийшли на новий рівень виконання операцій після яких пацієнти мають дуже натуральні риси та мякий омолоджуючий ефект. Іншими словами, сучасна підтяжка більше спрямована догори, а не в сторони, як було раніше.

ВІДНОВЛЕННЯ

Ряд сучасних методик ПІДЯТЖКА ЛИЦЯ ПІДТЯЖКА ШИЇ, які спортивні, травматичні і результативні мають суттєвий недолік. І цей недолік – тривала реабілітація. Сьогодні ми не знайдемо пацієнтів, згодних «ховатися від людей» під хустками та окулярами впродовж 3 місяців через опухле після операції лице. То ж в повсякденній практиці переважають методики, після яких уже через 16 – 20 діб пацієнти повертаються до звичного життєвого ритму.

АНЕСТЕЗІЯ – НАРКОЗ

20 років тому я пріоритетно проводив підтяжку лиця під місцевою анестезією. Проте сьогодні надаю перевагу хірургії в умовах медикаментозного сну.

МОЖЛИВІ ПОЄДНАННЯ ОПЕРАЦІЙ

Плануючи декілька операцій на обличчі, хірургу передусім слід тверезо оцінювати свої професійні можливості, загальний стан пацієнта та правильно прорахувати комбінацію та черговість виконання операцій на обличчі. Передусім – тут досвід, розрахунок та логіка. З висоти власного досвіду, не бачу обєктивних причин «лізти в обличчя» на 7-8 годин і робити буквально все:

ПІДТЯЖКА БРІВ ЛЬВІВ

ПЛАСТИКА ВЕРХНІХ ПОВІК ЛЬВІВ

ПЛАСТИКА НИЖНІХ ПОВІК ЛЬВІВ

ЛІПОСАКЦІЯ ШИЇ ЛЬВІВ

ПІДТЯЖКА ШИЇ ЛЬВІВ

ПІДТТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ ЛЬВІВ

Хірургія в такому величезному обємі: «повна кругова з повіками» в моєму розумінні – це занадто. Логічніше такий обєм розділити на два етапи. І з міркувань безпеки, і з міркувань надійності результату, і з міркувань післяопераційної реабілітації.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ?

Меню