Збільшення губ. Хейлопластика.

Пластика губ у кращого хірурга регіону

Почавши свою практику в галузі естетики та пластичної хірургії наприкінці девяностих, я застав якраз пік КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКА ГУБ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ препаратами, що не розсмоктувалися, або розсмоктувалися дуже довго. У цей час лідерами ринку були так званий «іспанський біополімер» та препарат Артекол. Їм протипоставлявся вітчизняний біогель Аквамід або Інтерфал, що також широко використовувався для КОРЕКЦІЯ ЗМОРШОК, збільшення губ, вилиць, сідниць та молочних залоз.

«Шприци» на основі колагену – гіалуронової кислоти: Зідерм, Зіпласт та Ювідерм зайшли на вітчизняний медичний ринок значно пізніше. Будучи на той час новинкою, або назвемо їх «препаратами перехідного періоду», вони, звісно, потрапляли у місця, де до їх появи вже стояли «різні гелі»… Власне тоді і був пік інфекційних ускладнень у пацієнтів та їх косметологів, що дав чітке розуміння того, що біополімери категорично не поєднуються з гіалуронкою в межах однієї анатомічної ділянки.

З часом практика використання біополімерів та біогелю для контурної пластики «ушла в нєбитіє», звільнивши плацдарм для препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Пластичні хірурги і далі шукали методів ЗБІЛЬШИТИ ГУБИ раз і назавжди, вважаючи практику «колоти губи» – «нє царскім дєлом» ))). Фрагменти мязів, деепідермізовані «мотовила» з шкіри, синтетичні протези: «трубочки» Permalip та «шнурки» GoreTex з метою ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ ЛЬВІВ застосовувалися колегами з різним ступенем «захоплення – ура – розчарування», залишаючи для щоденної практики лише надійні технології з низьким відсотком ускладнень та проблем. То ж на сучасному етапі найпопулярніших запитів в соцмережах про «нігті», «брови» та «губи» споживачі розділяють роботу з губами на два потоки:

РОБОТА З КОСМЕТОЛОГОМ

Фактично – це гіалуронка, BOTOX для припіднімання кутиків губ та перманентний татуаж. Пропозиція – шалена, і тут важливо, щоб Ваш фахівець був з медичною освітою, досвідом, працював в юридичному полі і мав ліцензію на медичну практику.

РОБОТА З ХІРУРГОМ

Частина (не усі пластичні хірурги) все ж займаються інєкціями. Для пацієнтів це більш виграшний варіант, адже можна проговорити різні варіанти КОРЕКЦІЯ ФОРМИ ГУБ, а не лише уколи філерів чи ботулотоксину.

Зокрема:

КОРНЕРЛІФТ

БУЛХОРН

V – Y ПЛАСТИКА

ВИДАЛИТИ ГЕЛЬ З ГУБ

ЗМЕНШИТИ ВЕРХНЮ ГУБУ

ПЛАСТИКА ПОДВІЙНОЇ ГУБИ

ЗМЕНШИТИ НИЖНЮ ГУБУ

ВИДАЛИТИ ГЕЛЬ З ГУБ

КОРЕКЦІЯ ЗАЛИШКОВИХ ДЕФОРМАЦІЙ ПІСЛЯ ХЕЙЛОПЛАСТИКИ

Залишилися питання ? Чекоємо на очній консультації у Львові.

Нічого не знайдено.

Меню