Ваш пластичний хірург у Львові.
Професійна пластична хірургія

    25 років досвіду.

“КРОК ЗА КРОКОМ ДО МЕТИ ТА ІДЕАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ…”

Наша місія: Ми з’являємось у вашому житті тоді, коли ви задумуєтесь про якісні зміни, коли ви прагнете до досконалості вашого тіла, витонченості його ліній. Пластична хірургія сьогодні здатна допомогти та втілити ваші мрії у реальність. Фахові спеціалісти, досконалі технології та майстерність персоналу до ваших послуг.

Андрій Різник

Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, завідувач хірургічним відділенням Львівської міської косметологічної лікарні, директор приватної хірургічної практики «PROCOSMETIC», член президії Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів.

Instagram
YouTube

Василь Олашин

Пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Провідний спеціаліст клініки по функціональній та естетичній ринопластиці, лікування храпу. Сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів, Всеукраїнського товариства оториноларингологів.

Instagram
YouTube

Популярні пластичні операції

Ми спеціалізуємось на пластичній хірургії, котра здатна змінити якість вашого життя

Інтимна пластика

Гінекомастія

Пластика грудей

Пластика носа

Пластика обличчя

Пластика тіла

Результати пластичних операцій “До та Після”

Мамопластика
Блефаропластика
Ринопластика

Дивитись ще До та Після…

Останні статті нашого сайту

Клініка пластичної хіргії у Львові

Краща клініка пластичної хірургії у регіоні. Тут працюють фахові пластичні хірурги, досвідчений персонал. Пацієнт потрапляє в клініку повного циклу, де отримує якіснйи та бездоганний супровід від консультації до виписки. Реабілітація відбувається у власному комфортабельному стаціонарі. Операції дзійснюються з використанням сучасного досконалого обладнання, всі спеціалісти мають необхідні навики, а кожен пластичний хірург має вищу кваліфікацію.

Ми знаходимось тут, консультація призначається за попереднім записом!

Меню