Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, завідувач хірургічним відділенням Львівської міської косметологічної лікарні, директор приватної хірургічної практики «PROCOSMETIC».

У 1997 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Львівського державного медичного університету. Інтернатура на базах: хірургічного відділення клінічної лікарні Львівської залізниці, та хірургічного відділення 1-ої клінічної лікарні ім. Князя Лева м.Львова. З 2001 року по 2003 рік пройшов навчання в клінічній ординатурі на базі клініки поєднаної травми комунальної лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова.(кафедра хірургії ФПО ЛДМУ зав.кафедрою професор Б.О.Матвійчук). По закінченню ординатури працював лікарем-хірургом 1-ої міської клінічної лікарні м.Львова, головним лікарем хірургічного центру «Українська Медична Група» м.Києва, пластичним хірургом ПП «Клініка Валіхновського» м.Києва, пластичним хірургом 10-ої міської клінічної лікарні м.Києва (центр «Естетична хірургія») та центру пластичної хірургії «Роміталь» м.Києва.

Учень ведучих фахівців у галузі пластичної та відновної хірургії – професора С.П.Галича, у якого пройшов спеціалізацію з пластичної та реконструктивної хірургії ( інститут трансплантології АМН України імені О.О.Шалімова); професора Томаса Хантсмана (м.Бостон США) та доктора Е.М.Юршевича (м.Рига Латвія).

 • 2002 по 2012 роки очолював напрямок хірургічного лікування облисіння в Українському інституті пластичної хірургії «Віртус» та в центрі пластичної хірургії «Моцарт» (м.Одеса).
 • 2004 по 2008 рік – консультант медико-косметологічного центру «АНА-КОСМО», на базі якого мав можливості проводити операції як класичної так і безшовної мікротрансплантації (пересадки) волосяних фолікулів у м. Києві.
 • 2003 році прийнятий на посаду ведучого пластичного хірурга Львівської міської косметологічної лікарні.
 • 2005 року залучений до проведення щорічних благочинних місій з Клаусом Екснеромта роботи у складі команди пластичних хірургів університетських клінік м. Бостон (США) та м. Франкфурт на Майні (Німеччина) в форматі щорічних благочинних медичних місій у Львові.
 • 2009 році пройшов спеціалізацію за фахом «Комбустіологія»
 • 2012 році заснував приватну хірургічну практику «PROCOSMETIC» (ЛІЦЕНЗІЯ МОЗ АД№ від 8 листопада 2012 року)
 • 2013 році пройшов спеціалізацію за фахом «Організація та управління охороною здоров’я».
 • 2014 році призначений на посаду завідувача відділенням пластичної хірургії та заступника головного лікаря Львівської міської косметологічної лікарні по лікувальній роботі.

Наукова діяльність та патенти: розробник техніки «пелюстки» – новітнього методу хірургічної корекції відстовбурчених вушних раковин (клаповухості), що успішно впроваджена в клінічну практику. Автор чисельних публікацій та доповідей з питань пластичної та естетичної хірургії.

СФЕРИ ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 • омолоджуючі та іміджеві операції на обличчі – класичні: відкрита та напівзакрита підтяжка брів – чола, нижній латеральний ліфтинг, підтяжка 2/3 обличчя та шиї (SMAS-пластика), а також з використанням сучасних ендоскопічних технологій, систем «Endotine», зміна пропорцій обличчя за допомогою імплантатів, трансплантації жиру (ліпофілінгу) та кісткових резекцій.
 • омолоджуюча хірургія периорбітальної ділянки, блефаропластика, малярний чік-ліфт, nano-ліпофілінг зони орбіти.
 • покращення форми та обємів молочних залоз – збільшення (протезування/аугментація) грудей за допомогою імплантатів (поліуретанових та силіконових протезів молочних залоз) та (або)пересадки –трансплантації жиру, підтяжка або зменшення молочних залоз, реконструкція грудей (експандерні техніки) після мастектомії, реконструкція сосково-ареолярного комплексу.
 • хірургічне лікування гінекомастії.
 • корекція невдалих пластичних операцій
 • покращення форми вушних раковин – корекція клаповухості, інших вроджених та набутих дефектів вушних раковин, у тому числі їх реконструкція (відновлення).
 • видалення новоутворень та рубцевих деформацій.
 • покращення форми тіла та кінцівок – абдомінопластика (міні-, розширена, комбінована, в поєднанні з пластикою грижевих дефектів мязево-апоневротичного каркасу живота), корекція контурів тіла та кінцівок за допомогою ліпосакції, ліпоскульптури, імплантатів. Протезування гомілок та сідниць. Постбариатрична хірургія – покращення зовнішності пацієнтів після масивної втрати маси тіла (ваги).
 • флебологічна допомога – лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок з використанням ощадних та малотравматичних методик – ендовенозної лазерної коагуляції, мікрофлебектомії та склеротерапії.
 • інтимна пластика – покращення зовнішнього вигляду інтимної ділянки – пластика великих та малих статевих губ.
 • хірургічне лікування облисіння – класична техніка Hair Microtransplantation, FUE, Micropunchgrafting. Балонна ендодерматензія для реконструкцій поширених рубцевих та післяопікових дефектів волосистої частини голови. Реконструкція брови.
 • реконструктивна післяопікова та онкопластична хірургія – корекція дефектів зовнішності з пересадкою клаптів, використанням експандерної пластики та тканинних технологій.

Громадська діяльність: Співзасновник щорічного дитячо-юнацького футбольного турніру «Кубок Віктора Асланяна».

Меню